19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met o.a. paradijsvogels etc. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Gave 18e eeuws, Chinees porseleinen capucijne theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met lampionnen optocht. Ongemerkt. Eén chip. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.
Set Chinees porseleinen familie rose kop + schotels. 18e Eeuw. Floraal/goud decor. Acht kopjes + negen schotels. Eén kopje met chips. Eén schotel met haarlijn + chips. Rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm....
Zeldzame en zéér grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met figuren/landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte kopjes met landschap/pagode decor. Twee kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Twee kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 7 x Ø 7 cm. In redelijk/goed...
Set van drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm.
Lot 18e eeuws porselein. Bestaande uit: Schotel, yong chen, familie verte + twee familie rose schotels met tuin/vogel/goud decor, randfrit + kopje met tuin decor, minimale chip. Afmeting: 7,7 - 12 cm....
Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.
Grote 17e eeuws Chinees porseleinen schotel met floraal/vogel op rotsblok decor. Schilfers/randfrit. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.
Vier 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kopjes met pioenrozen decor. Met bodemmerk. Eén kopje goed. Twee kopjes chips. Eén kopje haarlijn + chips. Afmeting: 3,5 x Ø 6,4 cm. In redelijk/goede ...
Lot met Chinese kop en schotels. 18e Eeuw. Vogel/vlinder/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Totaal vijf schotels, waarvan vier goed/gaaf, en één met chip. Totaal vijf kopjes, waarvan twee kopjes goed/...
Set van vijf 19e eeuws Chinees porseleinen kang xi revival kop + schotels. Met decor van steur/karper. Vier tekens bodemmerk. Twee kopjes goed. Drie kopjes chip + haarlijn, randfrit. Drie schotels goe...
Grote 8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal. 19e Eeuw. Floraal/vogels/familie rose/tekst decor. Afmeting: 17 - 19,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,3 - 22,7 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Divers. 1x Familie verte met floraal/paradijsvogel/goud decor. 3x Familie rose met floraal + 1x Tobacco leaf decor. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 2...
18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Afmeting: Ø 39,4 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden in bloemvorm. Figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte capucine dekselkommen met floraal decor. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose schotel met pioenrozen decor, twee haarlijne. 1x Vaas met landschap/floraal decor, randschade. Afmeting: 17 -32,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met floraal/karaktertekens decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.
Set van vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen imari kop + schotels. Landschap/goud decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuws Chinees porseleinen dekselpot met familie rose decor, blauw glazuur en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén chip deksel. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,8 - 23,2 cm. In goede staat.
Antieke, Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte rolwagen vaas met figuren in tuin decor. Geheel rondom gedecoreerd met decor van zeven personen met herten. Afmeting: H 46,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen flambé gemberpot met deksel. 19e Eeuw. Chips bovenrand. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 1x Kang xi, floraal/tuin decor, met bodemmerk, goed. 1x Imari, tuin met geisha/goud decor. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met oren en draken/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen pelgrimsflessen/maanvazen met figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Beiden beschadigd. Afmeting: H 17,2 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi familie verte dekselvazen met zes tekens bodemmerk. Figuren in tuin decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 40,5 cm. In matig/goede s...
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen Wanli schotel met figuren decor. Kraakporselein. In zeldzame perfecte staat. Afmeting: Ø 36 cm.
Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Grote schotel, kang xi revival, 19e eeuw, floraal decor, haarlijnen. 1x 18e Eeuws bord met kikkers/wijsheren decor. Afmeting: Ø 22 - 26 cm. In goede staat.
Zéér gedetailleerde Chinees porseleinen familie rose wandvaas met geiten/figuur/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi kop + schotels. Zowel met vier als een zes tekens bodemmerk. Geisha's in tuin decor. Twee schotels goed. Twee schotels chip. Twee schotels gelijmd. Drie kopje...
Verzameling van 18 stuks Japanse, uit been vervaardigde, okimono's. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren bord en kan, 900/000, Hanoi. Rond bord met een bewerkte rand voorzien van voorstellingen met landschappen en in het midden van het bord een gravure met landschap decor. Met een kan met een gr...
Grote Chinees porseleinen familie verte dekseldoos met draken decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Tien diverse antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere Kang xi + Kang xi revival. Drie schotels goed. Zeven schotels met chips en/of beschadigingen. Afmeting: Ø 11 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Drie delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met floraal decor. 2x Ming schotel met vis decor in reliëf. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen oorvaas op driepoot, met floraal decor. Voorzien van Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met zotjes in landschap decor. Afmeting: 9 x 13 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met vogel op bloesemtak decor. Met ruby back (rood glazuur). Afmeting: Ø 14,3 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen familie rose drakenvaas met diverse gekleurde draken/floraal decors (emaille). Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 40,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden in bloemvorm, met rood glazuur. Cheng Lung bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met houder. Floraal reliëf decor. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuws Chinees imari porseleinen schotels met tuin/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Prachtige, 18e eeuwse, grote Chinees porseleinen familie rose schotel. Patrijzen/floraal/eekhoorn decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 43 cm. In matige staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen pelgrimvaas/fles. Floraal/draken decor. Eén chip aan salamander. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 50,5 cm. In matige staat.
Bijzonder grote, 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen wanli schotel met coulissen/eenden in landschap decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 48,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen kantonese bloempotten met onderschotel. Floraal/dieren/goud decor. Familie rose. Afmeting: H 18 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen familie rose kommen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Zware oude/antieke Chinees porseleinen vaas. Vogels in tuin decor. Gebruikssporen, maar geen schade. Afmeting: H 18,5 x Ø 17,4 cm. In goede staat.
Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi draken dekselkom. Kom gelijmd, deksel goed. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 2x Cheng Lung met tuin/figuren decor, één haarlijn + chips. 1x Floraal, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met draken decor en messing voet. Met signatuur. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met granaatappel decor. Beschadigd. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In matige staat.
Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.