18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte terrine met floraal/fruit/insecten/goud decor. Oude haarlijn. Afmeting: 17,5 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Lot met twaalf diverse antieke Chinees/Japans porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Bodemmerken. Acht delen gaaf. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met paars/rood verlopen glazuur. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen/blauw glazuur en reliëf tekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekseldoos met figuren/kraanvogel decor. Afmeting: Ø 24,5 x H 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ramskoppen. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met paars glazuur, geplaatst op drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit, rood en turkooi druppel glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen voorraadpot met blauw glazuur en decor van kylin in landschap. Voorzien van dubbele bodemringen. Afmeting: H 23,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met bruin verlopen flambé glazuur en kylin koppen. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaaslamp. Flambé. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.