This website uses cookies

Find

Mahonie secretaire (empire) 4000
Mahonie secretaire (empire)
Starting price 500 EUR
Armleunstoel (mahonie) 4001
Armleunstoel (mahonie)
Starting price 100 EUR
Orgelgebogen porseleinkast, 1880 4003
Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Starting price 1.000 EUR
Kersen vitrinekast 4004
Kersen vitrinekast
Starting price 450 EUR
Marqueterie bureau 4005
Marqueterie bureau
Starting price 3.500 EUR
Orgelgebogen kabinet, 1750 4007
Orgelgebogen kabinet, 1750
Starting price 900 EUR
Bibliotheekkast, 1880 4009
Bibliotheekkast, 1880
Starting price 250 EUR
Vitrinekast met kruisvoet 4011
Vitrinekast met kruisvoet
Starting price 800 EUR
Vertico met opzet, 1880 4014
Vertico met opzet, 1880
Starting price 350 EUR
Wortelnoten topbureau, 1880 4017
Wortelnoten topbureau, 1880
Starting price 4.000 EUR
Kersen vitrinekast 4018
Kersen vitrinekast
Starting price 600 EUR
Wandtafel met leeuwenkoppen 4020
Wandtafel met leeuwenkoppen
Starting price 750 EUR
Willem III vitrinekast. 1860 4024
Willem III vitrinekast. 1860
Starting price 900 EUR
Antieke penant kast 4029
Antieke penant kast
Starting price 200 EUR
Gestoken vlinderbank 4031
Gestoken vlinderbank
Starting price 150 EUR
Vitrinekast 4036
Vitrinekast
Starting price 180 EUR
Salontafel/bronzen figuren 4039
Salontafel/bronzen figuren
Starting price 180 EUR
Vergulde wandtafel 4040
Vergulde wandtafel
Starting price 200 EUR
2-Delig wortelnoten topbureau 4043
2-Delig wortelnoten topbureau
Starting price 950 EUR
Chinese hocker 4047
Chinese hocker
Starting price 200 EUR
Chinese hocker 4048
Chinese hocker
Starting price 120 EUR
Eiken secretaire, 1860 4050
Eiken secretaire, 1860
Starting price 180 EUR
Mahonie kuifkast, 1860 4051
Mahonie kuifkast, 1860
Starting price 200 EUR
Halve maantafel 4052
Halve maantafel
Starting price 100 EUR