This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

28 Results
Lot: 5500

Antieke glazen Leerdam cactuspot, 1930

Starting price 50 EUR

Antieke Art Deco glazen Leerdam cactuspot. Circa 1930. Haarlijn. Afmeting: H 12,5 x Ø 12,7 cm. In redelijke staat.


Lot: 5501

Zeldzame Copier Leerdam vaas, H 38 x Ø 32 cm.

Starting price 900 EUR

Zeldzame Hollandse Copier Leerdam vaas in oranje kleur. Pompoenvormige uitvoering. Met bodemmerk. Circa 1928. Eén minimale chip. Afmeting: H 38 x Ø 32 cm. In goede staat.


Lot: 5502

Lot presse papier (20x)

Starting price 300 EUR

Groot lot glaswerk. Paperweight. 20e Eeuw. 20 Stuks. Ook gesigneerde exemplaren. Plus 1x bonbon, 1x zwaan, 1x vis. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.


Lot: 5503

Lot presse papier (25x)

Starting price 300 EUR

Groot lot glaswerk. Onder andere paperweights. 25 Stuks. Millefiori, Murano + vier glazen dieren. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.


Lot: 5504

A.D Copier Leerdam Unica vaas, H 33,5 cm.

Starting price 500 EUR

Grote dikwandige A.D. Copier Leerdam Unica vaas uit het jaar 1946. Met tin craquelé. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.


Lot: 5505

Glazen tafelamp, 1920

Starting price 50 EUR

Art Deco glazen tafellamp. Circa 1920. Floraal/geslepen. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Lot: 5506

Twee antieke karaffen, H 23 - 27 cm.

Starting price 100 EUR

Twee antieke mondgeblazen glazen karaffen met graveerwerk. Minimale chips. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.


Lot: 5507

Zes delen antiek kristal

Starting price 30 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5508

Lot glazen bloemen (9x)

Starting price 80 EUR

Negen glazen bloemen in Murano-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 90 cm. In goede staat.


Lot: 5509

26 Glazen met overlay

Starting price 200 EUR

Lot van 26 oude gegraveerde glazen met guirlande overlay. 20e Eeuw. Bestaande uit: 11 Grote wijnglazen, 11 hoge wijnglazen + 4 met koperen randoverlay. Afmeting: H 16 - 18 cm. In goede staat.


Lot: 5510

Groen-glazen Copier schaal Ø 33 cm.

Starting price 150 EUR

Dikwandige groen-glazen Copier Leerdam schaal met bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Eén zijde beschadigingen, weggepolijst? Afmeting: H 7 x Ø 33 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5511

Franse glazen vaas, 1900

Starting price 50 EUR

Grote antieke Franse glazen vaas met reliëf landschap decor. Jugendstil. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Lot: 5512

Twee glazen vazen

Starting price 80 EUR

Twee glazen vazen. 1x Duitse design vaas, gemerkt Elena, in de vorm van Marilyn Monroe jurk. 1x Gesigneerde (onduidelijk) glazen vaas, Torso. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 38 cm. In goede st...


Lot: 5513

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas, H 72 cm. / Ø 29 cm.

Starting price 100 EUR

Kapitale Boheemse kristallen dekselvaas met ruitvormig slijpsel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 72 x Ø 29 cm. In goede staat.


Lot: 5514

Drie antieke glazen pronkbokalen, 1880

Starting price 70 EUR

Drie grote antieke Duitse historisme glazen pronkbokalen met handbeschildering + noppen. Circa 1880. Afmeting: H 25 -29 cm. In goede staat.


Lot: 5515

Mondgeblazen glazen duif

Starting price 150 EUR

Finlandse mondgeblazen duif met signatuur. Nutajaarn? Haarlijn in staart. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5516

Lot Swarovski 8x

Starting price 50 EUR

Acht oude Swarovski kristallen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; zwaan, eend, olifant, teddybeer op schaatsen, koala beer, vliegtuig, vlinder. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 3 - 7...


Lot: 5517

18e Eeuwse rozenwater fles

Starting price 80 EUR

18e Eeuwse Perzische messing deels verzilverde rozenwaterfles met florale graveringen. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.


Lot: 5518

Twee delen antiek glaswerk

Starting price 70 EUR

Twee delen antiek glaswerk. 1x Vaasje (inktpot?) van kristal met goud decor, circa 1900. 1x Dekseldoos, Fachschule Stienschönau, Haida met zwaan decor. Minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 7 - 13 cm. I...


Lot: 5519

8x Gebrandschilderd glas

Starting price 70 EUR

Lot van acht oude gebrandschilderde glas-in-lood vensters. 19e - 20e Eeuw. Kleine venster gebarsten, verder in goede staat. Afmeting: 12 - 32 cm.


Lot: 5520

Antieke Boheemse schaal Ø 27 cm.

Starting price 90 EUR

Antieke Boheems kristalglazen schaal met figuren in landschap decor. Monogram W.R. Circa 1870 - 1880. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.


Lot: 5521

Lot Copier glazen (22x)

Starting price 50 EUR

Lot van 22 stuks Art Deco Hollandse Copier glazen uit de 30er-jaren. Met paarse stam. Enkele minimale chip mogelijk. Afmeting: Ø 5,5 x H 15 cm. In goede staat.


Lot: 5522

Houder met 12 Murano roerstokjes

Starting price 60 EUR

Houder met twaalf Murano glazen roerstokjes. Divers. Circa 1950 - 1960. Afmeting: L 21 cm. In goede staat.


Lot: 5523

Boheemse flacon

Starting price 60 EUR

Mondgeblazen Boheemse flacon met rode beschildering + spreuk 'Ihr Herrn Schützen kommt herein, Ich gies euch ein gutes glas wein'. Waarschijnlijk naar antiek voorbeeld. Afmeting: 18 cm. In goede staat...