Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel met toetsenbord. Gemerkt: Caecilia. Circa 1900. Behoeft aandacht. Afmeting: 24 x 63 x 30 cm. In goede staat.
Mooie antieke mahoniehouten grammofoon van Electrola Berlin. Circa 1920. Afmeting: 39 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...
Twee houtgestoken wandconsoles met engelen en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 42 x 35 x 21 cm. In goede staat.
Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.
Groot lot met oude en antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; diverse antiek porseleinen pijpen, reservisten tabakspijp et cetera. Circa 1900. Afmeting: L 15 - 115 cm. In goede staat.
Antieke uit notenhout gesneden reebokkop met gewei. Circa 1900. Afmeting: 40 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antieke WMF plated bowlpot met zweepslag decor, vrouw en floraal decor. Circa 1900. Twee verbindingspunten los. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Gipsgegoten supraporte met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Grote 5-lichts bronzen empire-stijl kaarskandelaar met kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.
Bijzondere verzameling met diverse (haar)spelden, ca 44x, uit metaal met verschillende stenen en kralen. In redelijk goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke en zéér grote cassolettes van marmer met verguld brons. Circa 1900. Floraal/jongenshoofden decor. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke historisme Villeroy & Boch majolica haardomranding. Circa 1900. Minimale beschadiging. Afmeting: 114 x 124 x 71 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos. Wortelnoten. Met tien melodieën en drie mechanische mannen die slaan op zes bellen. Speelt goed. Kam heel. Drie mechanische armen werken niet correct. Afmeting: 28 x 32 x ...
Zeldzame antieke religieuze plaquette. Gotisch. Geëmailleerd. Verso J. de Morsier Rothlisbergen. 19e Eeuw. Afmeting: 12,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Heilig kruizen. Divers. Onder meer met cloisonné, onyx en messing. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.