This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Religieuze plaquette
Starting price 500 EUR

Twee religieuze plaquettes gemaakt van albast, in originele ovale lijsten. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 17 x Ø 14 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Starting price 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Starting price 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Antiek draaiorgel, 1900
Starting price 150 EUR

Antiek houten draaiorgel met toetsenbord. Gemerkt: Caecilia. Circa 1900. Behoeft aandacht. Afmeting: 24 x 63 x 30 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon
Starting price 80 EUR

Mooie antieke mahoniehouten grammofoon van Electrola Berlin. Circa 1920. Afmeting: 39 x 40 x 45 cm. In goede staat.

Figuurlijke tafellamp
Starting price 100 EUR

Antieke Franse tafellamp met figuren. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Joachim Tielke barok luit
Starting price 1.500 EUR

Grote Duitse Joachim Tielke barok luit. Gemaakt door Baumeister Steffen Milbradt 2001 te Meissen. Naar model uit 1718. Notenhout met ebbenhout en galalith + vurenhout en beukenhout. In koffer. Afmetin...

2x Wandconsole met engel
Starting price 120 EUR

Twee houtgestoken wandconsoles met engelen en polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 42 x 35 x 21 cm. In goede staat.

Vliegtuig op standaard
Starting price 150 EUR

Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.

Lot antieke pijpen
Starting price 200 EUR

Groot lot met oude en antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere; diverse antiek porseleinen pijpen, reservisten tabakspijp et cetera. Circa 1900. Afmeting: L 15 - 115 cm. In goede staat.

Gesneden reebok kop
Starting price 100 EUR

Antieke uit notenhout gesneden reebokkop met gewei. Circa 1900. Afmeting: 40 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Zandsteen kop/balkdrager
Starting price 150 EUR

Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Antieke WMF bowlpot
Starting price 150 EUR

Antieke WMF plated bowlpot met zweepslag decor, vrouw en floraal decor. Circa 1900. Twee verbindingspunten los. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Supraporte
Starting price 80 EUR

Gipsgegoten supraporte met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 30 x 15 cm. In goede staat.

5-Lichts bronzen kandelaar, H 70 cm.
Starting price 140 EUR

Grote 5-lichts bronzen empire-stijl kaarskandelaar met kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Fabergé ei
Starting price 500 EUR

Fabergé ei. Rosebud Egg. Met certificaat in originele houder. Guilloche emaille + vergulding. Afmeting: 9 x Ø 5 cm. In uitstekende staat.

Verzameling spelden
Starting price 80 EUR

Bijzondere verzameling met diverse (haar)spelden, ca 44x, uit metaal met verschillende stenen en kralen. In redelijk goede staat.

Paar marmeren zuilen
Starting price 450 EUR

Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.

2x Marmeren castolettes
Starting price 600 EUR

Twee antieke en zéér grote cassolettes van marmer met verguld brons. Circa 1900. Floraal/jongenshoofden decor. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Majolica V&B haardomranding
Starting price 400 EUR

Antieke historisme Villeroy & Boch majolica haardomranding. Circa 1900. Minimale beschadiging. Afmeting: 114 x 124 x 71 cm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Starting price 700 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos. Wortelnoten. Met tien melodieën en drie mechanische mannen die slaan op zes bellen. Speelt goed. Kam heel. Drie mechanische armen werken niet correct. Afmeting: 28 x 32 x ...

Zeldzame geëmailleerde plaquette (religieus)
Starting price 80 EUR

Zeldzame antieke religieuze plaquette. Gotisch. Geëmailleerd. Verso J. de Morsier Rothlisbergen. 19e Eeuw. Afmeting: 12,5 x 5,5 cm. In goede staat.

6x Heilig kruis (divers)
Starting price 80 EUR

Zes antieke Heilig kruizen. Divers. Onder meer met cloisonné, onyx en messing. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Reliekschrijn
Starting price 150 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.