Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.
Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten trumeau met spiegel en klapbuffet. Voorzien van zwart marmeren blad, parel-randen en uitschuifbare zijbladen. Afmeting: 95 x 130 x 57 cm. In zeer goede staat.
Acht delen antiek. Onder andere; drie trekgewichten, vier speculaasplanken en snijmachine. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Rozemarijn. 21e Eeuw. Dansend paar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees achter-glas-schilderij met landschap decor. In vergulde houten lijst. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Vissersboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 35 cm .In goede staat.