Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese schotel Ø 13,2 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse of Chinese bronzen bloempot Ø 25 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse of Chinese bronzen bloempot met draken decor + bodemmerk. Bodem restauratie. Afmeting: 20,5 x Ø 25 cm. In redelijke staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: 8,7 x 15 x 10 cm. In goede staat.

Meiping vaas, H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Meiping vaas met draken/reliëf decor + signatuur. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Boeddha figuur
Startprijs 200 EUR

Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Tangka in lijst, H 56 x B 38 cm.
Startprijs 50 EUR

Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

3-Delig Japans imari kaststel
Startprijs 120 EUR

Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese Ming boeddha, H 19,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

2x Chicken cup
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten Ø 3,8 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken met portretten. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Grote Japanse schotel Ø 55 cm.
Startprijs 150 EUR

Zéér grote Japans porseleinen schotel met tuin/feniks decor. 19e Eeuw. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 55 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 40 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met figuren in landschap decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (8x)
Startprijs 80 EUR

Lot met acht antieke Chinees porseleinen kommen. Onder meer; familie rose, imari, draken en verte. 18e - 19e Eeuw. Drie kommen goed. Eén kom haarlijn bodem. Eén kom haarlijn zijkant. Drie kommen gelij...

Antiek Chinees servies
Startprijs 80 EUR

Antiek 15-delig Chinees porseleinen draken servies met geisha's in de bodem van de kopjes. Circa 1930. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

6x Apothekerspot Royal Copenhagen
Startprijs 60 EUR

Zes antieke Royal Copenhagen porseleinen apothekerspotten met goudranden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Delfts tegeltableau
Startprijs 100 EUR

Antiek Delfts polychrome fayence 6-pas tegeltableau met driemaster 'de Hoop'. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

Antiek bronzen ibis vogel
Startprijs 2.500 EUR

Antiek bronzen ibis vogel. 26e - 31e dynastie. Circa 664 - 332 voor Christus Egypte. Taxatierapport aanwezig. Bodemvondst met ruwe oxidatie. Gemonteerd op een houten basement. Afmeting: 12,5 x 18,7 x ...

Antiek bronzen beeld, H 82cm.
Startprijs 700 EUR

Antiek bronzen figuur. A. Nos parents 1906. Met gietstempel. Frankrijk. Toegeschreven aan Henri Louis Levasseur. 1853 - 1934. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.

Mahonie trumeau (opklapbaar)
Startprijs 350 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten trumeau met spiegel en klapbuffet. Voorzien van zwart marmeren blad, parel-randen en uitschuifbare zijbladen. Afmeting: 95 x 130 x 57 cm. In zeer goede staat.

Lot trekgewichten etc.
Startprijs 60 EUR

Acht delen antiek. Onder andere; drie trekgewichten, vier speculaasplanken en snijmachine. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Rozemarijn, Dansend paar
Startprijs 50 EUR

Rozemarijn. 21e Eeuw. Dansend paar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Chinees achter-glas-schilderij
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws Chinees achter-glas-schilderij met landschap decor. In vergulde houten lijst. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Visserboten op zee
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Vissersboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 35 cm .In goede staat.