Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee glazen vazen (Leerdam?)
Startprijs 30 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glaswerk
Startprijs 30 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Antieke kristalglazen beker, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.

Modern glazen object
Startprijs 40 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Twee delen antieke glaswerk
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.

Set geslepen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Moderne sculptuur, Oneindig
Startprijs 50 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek kristalglas
Startprijs 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...

Antiek Vrijmetselaars glas, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Boheems glaswerk
Startprijs 60 EUR

Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas
Startprijs 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen

Antieke Moser Harrach vaas
Startprijs 80 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.

Twee glazen vazen
Startprijs 90 EUR

Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Zweeds glaswerk
Startprijs 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.

Twee glazen vazen
Startprijs 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.

Grote glazen vaas, H 44,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Bloemenvaas, type Gallé
Startprijs 120 EUR

Grote bloemenvaas. Type Gallé. Met rood floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 37 cm. In goede staat.

Glazen vaas, H 36 cm.
Startprijs 140 EUR

Duitse glazen vaas. German Design Elena. Handmade. Gesigneerd Elena. In de vorm van een jurk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Lalique glazen presse papier
Startprijs 150 EUR

Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Boheems glazen vaas
Startprijs 150 EUR

Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.

Zeven Jugendstil glazen
Startprijs 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...

Lot antiek kristal (9x)
Resultaat: 25 EUR

Lot antiek waaierkristal. Bestaande uit: karaf, grote schaal, diepe schaal, en zes kleine schalen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Zes kristallen glazen
Resultaat: 30 EUR

Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.

Twee hyacintvazen
Resultaat: 45 EUR

Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.