Twee oude/antiek mahoniehouten theestoven met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 41 - 43 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met gesatineerd kristalglas en guirlandes. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot divers met een doosje met slot en versierd met putti, 13x10cm. een klembrilletje in een etui, 2 bakjes met hoorn, een paar broches en hangers.
Lot met diverse vergulde muntstukken. Aantal: 12 stuks. 999 Gold, Bij Five du Tchad 5000 francs. Tevens African springbok et cetera. In goede staat.
999 Gold Coins Collection. Bullion Coins of the world. In houder. Inhoud: 12 stuks (compleet). Afmeting: 21 x 17,5 x 2 cm. In goede staat.
Lot munten en penningen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 7 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen fragment/figuur. Ghanesha op houder. Indisch boeddha figuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 17,5 cm.
18e - 19e Eeuwse tinnen miskelk met op onderkant Latijnse spreuk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.
Vintage messing vergulde Scheilan damestas (Firenze). Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 4 cm. In goede staat.