Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Chinees figuur (blanc de chine)
Startpreis 250 EUR

Chinese olifant
Startpreis 100 EUR

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 150 EUR

Cheng Lung schaal Ø 27,7 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees Ducai-stijl bord Ø 19,3 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Ducai-stijl bord met draken decor en verso draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,3 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 150 EUR

Chinees Familie Rose bord Ø 22,4 cm.
Startpreis 800 EUR

2x Chinese schaal
Startpreis 80 EUR

Japanse schotel Ø 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Lot Chinees porselein (3x)
Startpreis 80 EUR

Japanse of Chinese bronzen bloempot Ø 25 cm.
Startpreis 100 EUR

Lot Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

Twee Chinees porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje gerestaureerd. Eén kopje goed. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel iets randfrit. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

6x Kanton kop+schotel, 1900
Startpreis 60 EUR

Zes antiek Chinees porseleinen kantonese kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Tangka in lijst
Startpreis 150 EUR

Tangka in lijst
Startpreis 150 EUR

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startpreis 50 EUR

Grote Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinese vaas, H 19,8 cm.
Startpreis 100 EUR

Bronzen emmer Ø 18 cm.
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese oorvaas
Startpreis 600 EUR

Chinese vaas, H 40,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Bronzen wierookpot
Startpreis 80 EUR

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Eén bord sleets/chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 9,5 cm.
Startpreis 400 EUR