Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

51. Januariveiling 2022

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 6. Januar 2022 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke speeldoos + 23 speelplaten
Ergebnis: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos met 23 speelplaten. Enkele kam met toonhoogte-regelaar. Eén tand mist. Speelt fantastisch. Afmeting: 18 x 27 x 24 cm. In goede staat.

Vergulde kandelaar
Startpreis 550 EUR

Grote vergulde bronzen kaarskandelaar met bloemen en draken. Frankrijk. 19e Eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 35 cm. In goede staat.

Ingelegd dienblad
Startpreis 180 EUR

19e Eeuws wortelnoten dienblad met intarsia. Steenbokken + ranken voorstelling. Duitsland. Circa 1860. Krimpnaad. Afmeting: 56 x 74 cm. In goede staat.

Twee Franse cassolettes, H 52 cm.
Ergebnis: 650 EUR

Twee prachtige grote antieke Franse cassolettes van marmer. Met verguld brons en ramskoppen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, 1880
Ergebnis: 90 EUR

Antieke koperen dubbele petroleum tafellamp. Circa 1880. Afmeting: 67 x 54 x 20 cm. In goede staat.

Vergulde 3-lichts wandkandelaar
Ergebnis: 120 EUR

Grote houtgestoken, vergulde 3-lichts wandkandelaar. Afmeting: 65 x 46 x 39 cm. In goede staat.

Antieke karaf
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Duitse blauw-glazen karaf met bronzen plated monturen. Circa 1900. Waarschijnlijk Josephinenhütte. Ontwerp Franz Pohl. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Gouden 100 Dollar munt
Ergebnis: 1.200 EUR

Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.

Zwitserse speeldoos
Ergebnis: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Zeldzaam Nishapur tafelstuk
Ergebnis: 850 EUR

Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Emaille reclamebord
Ergebnis: 225 EUR

Emaille wandbord 'bond v. naaimachine handelaren'. Circa 1930. Afmeting: H 28 x B 31 cm. In goede staat.

Twee antieke Weense kandelaren, H 24 cm.
Startpreis 650 EUR

Twee antieke Weense bronzen kaarskandelaren met paardenhoofden. Koud beschilderd. Circa 1900. Eén deeltje mist top vaandel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Antieke figuurlijke tafelschaal
Startpreis 130 EUR

Antieke figuurlijke tafelschaal met tuinman en kristalglas. Compositie metaal. Afmeting: H 39 x Ø 28 cm. In goede staat.

Japanse Kutani tafellamp
Ergebnis: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met koperen monturen (later geëlektrificeerd). Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

Stel gesneden hertenkoppen
Ergebnis: 1.100 EUR

Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Ergebnis: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Twee wandlampen in Art Deco-stijl
Ergebnis: 275 EUR

Twee wandlampen in Art Deco-stijl. Glas + messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 49 x 22 cm. In goede staat.

Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel
Ergebnis: 450 EUR

Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Antiek inktstel met buste van Jeanne d'Arc
Ergebnis: 80 EUR

Antiek compositie metalen inktstel met buste van Jeanne d'Arc. Circa 1880. Afmeting: 17 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.

Twee vergulde wandkandelaren met spiegel
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke vergulde messing wandkandelaren met spiegel. Circa 1890. Eén bobeche mist. Afmeting: 43 x 28 x 15 cm. In goede staat.

Antieke viool in koffer
Ergebnis: 140 EUR

Antieke Duitse Jacobus Stainer viool in koffer. In absam prope oenipontum 16. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startpreis 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Twee Franse Charles Dix kandelaren, H 49 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Twee vergulde bronzen Franse Charles Dix kaarskandelaren met vrouwen figuren. Circa 1830. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.