Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wandkandelaar
Ergebnis: 60 EUR

Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.

Plaquette, Maria
Startpreis 25 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges in kistjes
Ergebnis: 225 EUR

Kistje in boekvorm gevuld met diverse zakhorloges, staal en double, met diverse kettingen. Allen mechanisch. In goede staat

2 Antieke schildbroches
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke schildbroches, goud op zilver en goud op messing voorzien van floraal decor en 1 voorzien van 2 kleine zaadpareltjes. 29x58mm, en 58x26mm.

3x Houten kurken
Ergebnis: 30 EUR

Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Armband met barnsteen
Startpreis 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat

Witgouden rijring met diamant
Startpreis 200 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamanten. Ring met uit de band gemaakte zetkasten bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35ct. breedte ring 3,3mm. ø51 ca 3,4 gram In goede staat

Antieke wandbarometer, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Antieke jardiniere, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, divers
Startpreis 200 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met roosdiamant
Startpreis 120 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een ronde band, aan de kop bezet met een roosgeslepen diamant in een ronde zetkast. ø 6 mm. ca 1,8 gram. ø59. In goede staat

4x Chinese borden
Ergebnis: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.

Kapstok met tegels
Ergebnis: 70 EUR

Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.

2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Porseleinen theeservies
Ergebnis: 90 EUR

Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...

Inktstel met figurengroep
Startpreis 75 EUR

Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Gouden hanger amethist
Startpreis 225 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Rechthoekige hanger met een dubbel bewerkte rand en bezet met een kussenvormig geslepen amethist. 24x36mm, voorzien van een dubbelhangeroog. ca 7,0 gram. In g...

Set gouden hanger & ring
Startpreis 300 EUR

Set met een gouden hanger en ring, 585/000, in roosvorm. Hanger en ring uit geelgoud met een roodgouden roos. Hanger lengt 32mm, inclusief oog. ring breedte 12 mm. ø 63. totaal ca 5,9 gram. In goede s...

Majolica vaas, 1900
Ergebnis: 200 EUR

Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Vier antieke messing pannen
Startpreis 50 EUR

Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Gouden granaat hanger en slot
Ergebnis: 160 EUR

Geelgouden hanger en slot, 585/000, met granaat. Ronde sluiting met knoppen rand met rond gefacetteerde granaat, ø slot 18,5mm en een rozethanger met een dubbele rand met granaat. ø 16 mm. Totaal ca 5...

Twee antieke dienbladen
Startpreis 60 EUR

Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos, 1920
Ergebnis: 30 EUR

Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.

Zes Chinese borden Ø 26 cm.
Ergebnis: 350 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.