Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur, E. Picault
Startpreis 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Marmeren beeld
Ergebnis: 1.400 EUR

Monumentaal groot 18e - 19e eeuws marmeren reliëf/beeld met religieuze voorstelling. Jezus bij deuropening met engel en romeinen. Afmeting: 71 x 81 x 13 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Startpreis 1.250 EUR

Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.

Bronzen Mercurius figuur
Ergebnis: 1.250 EUR

Groot 19e Eeuws bronzen Mercurius figuur met zwaard en panfluit. Door Marius Montagne 1867. 1828 - 1879. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, 1915
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Meisje met rozen. Op zwart marmeren basement. Circa 1915. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Stel bronzen figuren
Ergebnis: 1.500 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen figuren. Twee Griekse strijders. Door A. Calmels 1855. 1822 - 1906. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Startpreis 375 EUR

Art Deco-stijl bronzen plated en vergulde sculptuur op onyx basement. Titel: Cosaco Bello Zar Russia 1870. Zwaard lemet los erbij. Nr. 21/200. Twee-delig. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 14 cm. In redel...

Bronzen beeld
Ergebnis: 425 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Antiek snijwerk, 1930
Startpreis 400 EUR

Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startpreis 650 EUR

18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Startpreis 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Antieke bronzen schenkkan, 1900
Ergebnis: 300 EUR

Antieke gesigneerde bronzen Jugendstil schenkkan. Circa 1900. Door J. Garnier. 1853 - 1910. Naakte vrouw in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, 1900
Startpreis 120 EUR

Antiek bronzen figuur. Melkmeisje. Circa 1900. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Dames buste, 1900
Ergebnis: 120 EUR

Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen teckel
Startpreis 450 EUR

Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.

Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
Startpreis 600 EUR

Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, L. Riche
Startpreis 1.200 EUR

L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
Startpreis 500 EUR

Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Bronzen kinderportret
zurückgezogen

Antiek bronzen kinderportret op marmeren sokkel. Chip sokkel. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antieke Venus van Milo
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse bronzen Venus van Milo op rood marmeren basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen tempel met olifanten
Ergebnis: 180 EUR

Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.

Houtgesneden beer op rotsblok
Startpreis 120 EUR

Oude houtgesneden beer op rotsblok. Met monogram H.S. en '44. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Ergebnis: 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe'
Ergebnis: 120 EUR

Antieke bronzen Arc de Triomphe op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.