Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met jagers te paard decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Kang Xi, met zotjes/floraal decor. Enkele chip + twee haarlijnen. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Vaas met tekst en merktekens. 1x Pot met twee tekens bodemmerk. Afmeting: 14 - 27,5 cm. In goede staat.
Drie 17 - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen tuin decor. Bodemmerk. Schotels chips. Kopjes goed. Afmeting: 6,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees Kantonees porselein. 1x Verte gemberpot. 2x Vaas met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels + twee kopjes. Kang Xi revival. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/godheid in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,8 x Ø 36,3 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen chine de commande kopjes met wapendecor. Eén kopje chip. Eén kopje chips. Eén kopje gelijmd. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese/Familie Rose lampenvoeten met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.