Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Grote maanvaas, H 41,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.

Lot porselein (12x)
Startpreis 80 EUR

2x Celadon vaas, H 18,5 - 23,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Paar borden
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met jagers te paard decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 26,3 cm. In goede staat.

Paar borden Ø 26,3 cm,
Startpreis 500 EUR

Chinese gemberpot, H 12,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur en draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 62 cm.
Startpreis 850 EUR

3x Chinese kom Ø 11,5 - 15 cm.
Startpreis 200 EUR

3x Chin. kop + schotel
Startpreis 250 EUR

Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Kang Xi, met zotjes/floraal decor. Enkele chip + twee haarlijnen. Afmeting: Ø 5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas + kom
Startpreis 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. 1x Vaas met tekst en merktekens. 1x Pot met twee tekens bodemmerk. Afmeting: 14 - 27,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotel
Startpreis 160 EUR

Drie 17 - 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen tuin decor. Bodemmerk. Schotels chips. Kopjes goed. Afmeting: 6,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Verte penselenpot, H 13,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese theepot Ø 11 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinese bronzen boeddha, H 15,4 cm.
Startpreis 600 EUR

3x Chinees/Kantonees porselein
Startpreis 60 EUR

Drie delen Chinees Kantonees porselein. 1x Verte gemberpot. 2x Vaas met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Familie Rose schotels Ø 10 - 14 cm.
Startpreis 80 EUR

Blanc de Chine beeld
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

2x Kleine Mei Ping vaas
Startpreis 300 EUR

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 100 EUR

Lot Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels + twee kopjes. Kang Xi revival. Eén haarlijn + één chip. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Fam. Verte rolvaas, H 38,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees bord Ø 36,3 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuren/godheid in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,8 x Ø 36,3 cm. In goede staat.

3x Chinees kopje (divers)
Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen chine de commande kopjes met wapendecor. Eén kopje chip. Eén kopje chips. Eén kopje gelijmd. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Kanton lampvoeten, H 35 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese/Familie Rose lampenvoeten met vergulde bronzen monturen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.