Drie delen antiek Japans imari porselein. 1x Lampenvoet. 2x Vaas, één haarlijn. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur + reliëf + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse schotels in kang xi stijl (beschadigd). Eén kleine Chinese trekpot, 19e eeuw, chip aan tuit. Eén kom, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In re...
Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaaslamp met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte visschaal met figuren in tuin + goud decor. Afmeting: 60 x 24,5 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen Satsuma trommelaars met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Circa 1900. Eén vin gelijmd. Afmeting: L 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees Kantonees porseleinen vaas met familie verte decor. Vogels. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Familie Verte. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord, met verso ook draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theepot met eenden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x 13 x 7,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselvazen met figuren/vaas decor. Eén goed. Eén gelijmd+chips. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees familie rose porselein. Bestaande uit: 1x kop + schotel + 1x losse schotel. Adelijke figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 13,5 cm. In goede staat.
Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Antiek Chinees porseleinen kang xi pot met zes tekens chenghua merk. Floraal decor. Deksel mist. Afmeting: H 14,7 x Ø 17,6 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen knobbelvazen met deksel. Draken decor. Eén beschadigd. Eén met haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang de boeuf stemcup met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...
Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbak met zotje en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 5 x Ø 5,2 cm. In goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen yongzheng trekpot met floraal/waaier/goud decor. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met gecontourneerde omranding en tuin decor. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine, 19e eeuws, Chinees porseleinen familie rose, wu shuang pu vaas, met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen amfora-vormige oorvaas met iriserend glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Kang xi revival, vogel/vlinder/floraal decor, vier tekens bodemmerk. 1x Ongemerkt, vogels/floraal decor. Afmeting: H 8 - 14,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen olielamp met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Gestilleerde bronzen beer met vleugels. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met floraal reliëf decor + kat-achtige koppen. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met dubbele blauwe bodemring. Eenden in vijver decor. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...
Chinees porseleinen familie rose bord met hanen decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...
Vijf oude Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Divers. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese spekstenen figuren + vaas, waarvan twee figuren op houten console. Eerste helft 20e eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 6 - 29,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.
Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met kylin decor + tekst. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Chinese (kalebas) krekeldoos met houtgestoken deksel. Afmeting: H 9 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselschaal met riviergezicht/boot/pagode decor. Gecontourneerd. Afmeting: 15 x 27 x 22 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen meiping drakenvaas. Familie verte, met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.