Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Drie delen Japans imari porselein
Startpreis 60 EUR

Drie delen antiek Japans imari porselein. 1x Lampenvoet. 2x Vaas, één haarlijn. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselpot, Ø 18,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,5 cm.
Startpreis 180 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met okergeel glazuur + reliëf + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.
Startpreis 250 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse schotels in kang xi stijl (beschadigd). Eén kleine Chinese trekpot, 19e eeuw, chip aan tuit. Eén kom, 19e eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In re...

Chinese stemkom Ø 7,8 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Bronzen censer
Startpreis 600 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaaslamp, H 37 m.
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaaslamp met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.

Chinese visschaal, 60 x 24,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte visschaal met figuren in tuin + goud decor. Afmeting: 60 x 24,5 cm. In goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 41 cm.
Startpreis 300 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese Familie verte kom Ø 16 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Mandarijn kom Ø 13,8 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose cup Ø 7,4 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.

Twee Japanse Satsuma trommelaars, 1880
Startpreis 400 EUR

Twee antiek Japans porseleinen Satsuma trommelaars met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Celadon vaas (geribt)
Startpreis 650 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

Chinese terrine + onderschotel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Satsuma vis, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Circa 1900. Eén vin gelijmd. Afmeting: L 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas, H 33,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek Chinees Kantonees porseleinen vaas met familie verte decor. Vogels. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese chickencup Ø 7,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Bronzen censer, 1900
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 8,7 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Familie Verte. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

Chinese Ming boeddha, H 19,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenbord, met verso ook draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 14,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 12 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 33 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen theepot met eenden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x 13 x 7,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselpotten, H 13 cm.
Startpreis 140 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen dekselvazen met figuren/vaas decor. Eén goed. Eén gelijmd+chips. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Drie delen Chinees familie rose porselein. Bestaande uit: 1x kop + schotel + 1x losse schotel. Adelijke figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7,5 - 13,5 cm. In goede staat.

Object van speksteen + sokkel
Startpreis 70 EUR

Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.

3x Chinese celadon vaas
Startpreis 300 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Twee Oosterse dolken, 17 - 30 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...

Chinese pot Ø 17,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinees porseleinen kang xi pot met zes tekens chenghua merk. Floraal decor. Deksel mist. Afmeting: H 14,7 x Ø 17,6 cm. In goede staat.

Kleine Chinese drakenvaas
Startpreis 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvazen, H 13 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen knobbelvazen met deksel. Draken decor. Eén beschadigd. Eén met haarlijn. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.

Chinese cup Ø 8,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekst, H 35,3 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom teksten en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,3 cm. In goede staat.

Sang de boeuf stemcup Ø 15,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen sang de boeuf stemcup met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.

2x Chin. kop + schotel
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.

2x Fam. Verte schotel Ø 26,4 - 29,6 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee delen Chinees porseleinen. Familie Verte. 1x Schaal met draak/paarden decor + verso vissen decor + bodemmerk. 1x Schotel met geisha's en zotje in tuin decor, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 26,...

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Oude Chinees porseleinen brushpot in blauw-wit, met rondom decor van figuren/spelende kinderen. Blauw-wit. Afmeting: H 16,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 33 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen familie rose maanvaas met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen waterbak met zotje en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 5 x Ø 5,2 cm. In goede staat.

5-Delig Japans imari kaststel
Startpreis 400 EUR

Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte dekselpot met floraal/tekst decor + signatuur. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

5x Chinese chickencup Ø 8,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 10 cm.
Startpreis 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen yongzheng trekpot met floraal/waaier/goud decor. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In goede staat.

Japanse kruik, H 29,6 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (8x)
Startpreis 100 EUR

Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuws Kang Xi bord Ø 24,6 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met gecontourneerde omranding en tuin decor. Haarlijnen + enkele chip. Afmeting: Ø 24,6 cm. In redelijk/goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 10,4 cm.
Startpreis 400 EUR

Kleine, 19e eeuws, Chinees porseleinen familie rose, wu shuang pu vaas, met figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,4 cm. In goede staat.

Chinese oren-vaas, H 17,5 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen amfora-vormige oorvaas met iriserend glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

3-Delig Japans imari kaststel
Startpreis 120 EUR

Drie-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 8 - 14,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. 1x Kang xi revival, vogel/vlinder/floraal decor, vier tekens bodemmerk. 1x Ongemerkt, vogels/floraal decor. Afmeting: H 8 - 14,5 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startpreis 120 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Japanse olielamp, H 62 cm.
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen olielamp met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Bronzen beer
Startpreis 300 EUR

Gestilleerde bronzen beer met vleugels. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 28,5 cm.
Startpreis 700 EUR

Twee zeer grote Chinees porseleinen cheng lung kommen met landschap decor. 18e Eeuw. Eén kom chip. Eén kom gerestaureerd. Afmeting: 12 - Ø 28,5 cm. In matig/goede staat.

Japanse imari schotel Ø 55 cm.
Startpreis 450 EUR

Zeer grote Japans porseleinen imari schotel. 19e Eeuw. Floraal/tuin/goud decor. Afmeting: Ø 55 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal reliëf decor + kat-achtige koppen. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 8,2 cm.
Startpreis 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.

Boeddha figuur, H 20,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijne schenkkan, H 15 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Japanse dekselvaas
Startpreis 100 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas Ø 19 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinese bolvaas met draken decor in emaille-verf. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 19 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startpreis 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met dubbele blauwe bodemring. Eenden in vijver decor. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen censer, H 24,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

Chinees bord Ø 23,6 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met hanen decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 23,6 cm. In goede staat.

Chinese ghendi, H 20,5 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen ghendi schenkkan met tuin decor. Tuitje gerestaureerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzame set Chinees porselein
Startpreis 700 EUR

Zeldzame zes-delige Chinees porseleinen set met kang xi kop + schotels. 18e Eeuw. Met vogel/huizen/floraal en steur decor. Met bodemmerk. Vier kopjes gaaf. Twee kopjes chip. Alle schotels redelijk/goe...

Lot snuffbottles (5x)
Startpreis 60 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Divers. Afmeting: H 6 - 7 cm. In goede staat.

Collectie Chinees speksteen (6x)
Startpreis 120 EUR

Zes antieke Chinese spekstenen figuren + vaas, waarvan twee figuren op houten console. Eerste helft 20e eeuw. Eén beschadigd. Afmeting: 6 - 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese cheng lung vleesschaal
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung vleesschaal met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: 30,5 x 37,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startpreis 200 EUR

Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi bord met figuren op veranda decor. Randfrit + één chip. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Startpreis 900 EUR

Chinese, lachende bronzen boeddha. Patina. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 29 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 22,4 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met kylin decor + tekst. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.

Krekeldoos Ø 6,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinese (kalebas) krekeldoos met houtgestoken deksel. Afmeting: H 9 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

Antieke Chinese cheng lung dekselschaal
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselschaal met riviergezicht/boot/pagode decor. Gecontourneerd. Afmeting: 15 x 27 x 22 cm. In goede staat.

3x Chinees amulet van jade
Startpreis 300 EUR

Drie antiek Chinese amuletten van jade. Divers. Afmeting: 4,3 - 6 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 20 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi borden met tuin/goud decor + gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen kang xi dekselpot met floraal decor. Afmeting: H 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Antieke Familie Rose vaas(lamp), H 33 cm.
Startpreis 900 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vaas(lamp) met floraal/vogel decor. Voorheen lampenvoet. 18e - 19e Eeuw. Gaatje in bodem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Tangka in lijst, H 56 x B 38 cm.
Startpreis 50 EUR

Oude/antiek handbeschilderde tangka in lijst. Gedecoreerd met veel boeddhistische figuren. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 40 cm.
Startpreis 300 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met granaatappel/kylin/feniks decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Boeddha figuur
Startpreis 200 EUR

Groot verguld houten Oosters boeddha figuur met glasmozaïek. 20e Eeuw. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.

Chinese meiping drakenvaas , H 34 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen meiping drakenvaas. Familie verte, met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.