Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese stemkom Ø 7,8 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Bronzen censer
Startpreis 600 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met bodemmerk. Xuande merk. Gebruikssporen. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese vaaslamp, H 37 m.
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vaaslamp met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.

Chinese visschaal, 60 x 24,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte visschaal met figuren in tuin + goud decor. Afmeting: 60 x 24,5 cm. In goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 41 cm.
Startpreis 300 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese Familie verte kom Ø 16 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte kom met karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,7 x Ø 16 cm. In goede staat.

Mandarijn kom Ø 13,8 cm.
Startpreis 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose cup Ø 7,4 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.

Twee Japanse Satsuma trommelaars, 1880
Startpreis 400 EUR

Twee antiek Japans porseleinen Satsuma trommelaars met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Celadon vaas (geribt)
Startpreis 650 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels. Afmeting: 10,7 cm. In goede staat.

Chinese terrine + onderschotel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinese cheng lung porseleinen terrine met onderschaal. Floraal decor. Terrine goed, onderschaal randschade + haarlijn. Afmeting: 21 x 33 x 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Satsuma vis, 1900
Startpreis 60 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Circa 1900. Eén vin gelijmd. Afmeting: L 35 cm. In redelijk/goede staat.

Kantonese vaas, H 33,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Antiek Chinees Kantonees porseleinen vaas met familie verte decor. Vogels. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese chickencup Ø 7,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal/fruit/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kakiemon borden Ø 22,2 cm.
Startpreis 600 EUR

Vijf 17e - 18e eeuwse Japans porseleinen kakiemon borden met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Twee borden haarscheuren. Drie borden goed. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Bronzen censer, 1900
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 8,7 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Familie Verte. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.

Chinese Ming boeddha, H 19,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Antiek Chinese Ming boeddha. Patina + roetaanslag. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen drakenbord, met verso ook draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 14,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 12 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 33 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.