19e Eeuws Chinees porseleinen vaaslamp met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Chinees porseleinen familie verte visschaal met figuren in tuin + goud decor. Afmeting: 60 x 24,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen Satsuma trommelaars met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Kantonees porseleinen vaas met familie verte decor. Vogels. Met bodemmerk. Randrestauratie. Afmeting: H 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,6 x Ø 7,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met floraal decor. Familie Verte. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord, met verso ook draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.