Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2-Deurs eiken kast
Startpreis 300 EUR

Antieke eikenhouten uitneembare 2 deurskast omstreeks 1880. met snekken en geheel staand op bolpoten. cond G.

Set van zes stoelen (eiken)
Startpreis 250 EUR

Set van zes antiek eikenhouten jugendstil stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 108 x 55 x 47 cm. In goede staat.

Tafeltje met marmer/brons
Startpreis 160 EUR

Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.

Potten/nachtkastje
Startpreis 90 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.

Groot pottenkastje
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1860
Startpreis 250 EUR

Prachtige Duitse wortelnoten twee-deurs vitrinekast met mooi snijwerk en lade. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 195 x 110 x 44 cm. In goede staat.

18e Eeuws Duitse barok kast
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse noord Duitse barok kast. Eiken deel, met achterwand van naaldhout. Verder geheel origineel. Binnenin met schappen. Kast is uitneembaar. Afmeting: H 210 x B 225 x D 68 cm. Museum meubel.

Ovale mahonie uittrektafel
Startpreis 400 EUR

Gepolitoerde mahoniehouten eettafel met extra tussenblad en bronzen kapitellen. Empire-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 161 x 105 cm. Totaal (uitgetrokken): 220 cm. In goede staat.

Dekenkist
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist. Duitsland. Met smeedijzeren slot. Oudere restauratie. Afmeting: 79 x 130 x 157 cm. In goede staat.

6 Franse stoelen
Startpreis 200 EUR

Set van zes antieke Franse stoelen. Henri Deux. Met druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 110 x 45 x 43 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast, 1910
Startpreis 300 EUR

Buffetkast. Circa 1910. Deels massief eiken, boven gedeelte niet. Met bolle glaasjes en snijwerk. Afmeting: H 235 x B 200 x D 68 cm. In goede staat.

Secretaire, 1880
Startpreis 400 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.

Buffetkast, 1880
Startpreis 300 EUR

Antiek historisme neo renaissance buffetkast van eikenhout, met glas-in-lood vensters. Circa 1880. Met cherubijnkoppen/leeuwenkoppen et cetera. Afmeting: 235 x 123 x 55 cm. In goede staa.t

Eiken commode/marmeren blad
Startpreis 100 EUR

Eiken jugendstil commode met spiegel en marmeren blad. Art Deco. Circa 1915. Afmeting: 180 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860
Startpreis 300 EUR

Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.

Ronde mahonie eettafel, 1930
Startpreis 200 EUR

Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire, 1860
Startpreis 225 EUR

Antiek wortelnoten Louis Philippe secretaire. Duitsland. Circa 1860. Met wortelnoten binnenleven. Kleine fineerschades. Afmeting: 183 x 102 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Seize-set (bank + 4 stoelen)
Startpreis 250 EUR

Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Engels schrijfsecretaire
Startpreis 200 EUR

Engels, mahoniehouten schrijfsecretaire naar 18 eeuws voorbeeld. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 x 98 x 56 cm. In goede staat.

Hangkastje + psyche
Startpreis 100 EUR

Twee delen antiek, hangkastje + psyche. Duitse hangkast van notenhout, met volle zuilen, Gründerzeit. 1x Psyche van mahoniehout, met lade (+ lot scheermessen). Afmeting: 56 - 57 cm. In goede staat.

Engelse kaptafel
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse kaptafel met lades. Mahoniehout. Circa 1880. Afmeting: 180 x 110 x 46 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafel, 1920
Startpreis 100 EUR

Wortelnoten tafel met gecontourneerd blad, florale intarsia en queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: H 64 x Ø 78 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1900
Startpreis 70 EUR

Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.

3x Mahoniehouten meubelen
Startpreis 90 EUR

Drie antieke mahoniehouten meubels. Circa 1900. Bestaande uit: mahonie plantentafel, spiegel met kambak, Engelse bijzettafel. Afmeting: 70 - 90 cm. In goede staat.