Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.
18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met vaas/fruitboom/vogel decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence schotel met bloemvaas/fruitschaal decor. Gemerkt 'De Bijl'. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden, waarvan drie met chinoiserie decor. Merktekens 'De Klaauw' + 'De Bijl' . Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. 18e Eeuw. Gemerkt met APK. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.