Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Kleine apothekerspot
Startpreis 350 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Polychrome albarello
Startpreis 275 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse apothekerspot
Startpreis 600 EUR

Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Delftsblauw bord Ø 29,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Koninklijk Delft fayence wandbord met initialen. Molen landschap decor. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.

5x Delfts bord Ø 28,7 - 37 cm.
Startpreis 100 EUR

Vijf oude Delftse fayence borden door de Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 28,7 - Ø 37 cm. In goede staat.

4x Delfts bord Ø 18 - 34 cm.
Startpreis 50 EUR

Vier oude/antieke Delftse fayence aardewerk borden. Onder meer Porceleyne Fles (3x). Afmeting: Ø 18 - 34 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schotel Ø 31,2 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met vaas/fruitboom/vogel decor. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.

2x Antiek Delfts bord Ø 23 - 26,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met chinoiserie decor, paauw vaas decor. Beide borden gemerkt. Afmeting: Ø 23 - 26,5 cm. In goede staat.

3x Antiek bord Ø 22,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Drie 18e eeuwse fayence borden, mangaan kleurig. Floraal decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Delftse schotel (Porceleijne Bijl) Ø 35,5 cm.
Startpreis 150 EUR

18e Eeuws Delftse fayence schotel met bloemvaas/fruitschaal decor. Gemerkt 'De Bijl'. Afmeting: Ø 35,5 cm. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 26 - 30,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee 18e eeuws Delftse fayence schotels met chinoiserie decor + polychrome. Eén haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 26 - 30,5 cm. In goede staat.

Lot Delfts aardewerk (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier delen 18e eeuws Delfts fayence aardewerk. Onder meer; twee boterpotten, twee vazen. Beschadigd en/of restauratie. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

4x Delfts bord Ø 19 - 23 cm.
Startpreis 80 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden, waarvan drie met chinoiserie decor. Merktekens 'De Klaauw' + 'De Bijl' . Afmeting: Ø 19 - 23 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 120 EUR

Drie-delig Delfts fayence kaststel met figuur in landschap decor. 18e Eeuw. Gemerkt met APK. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 25 - 34 cm.
Startpreis 300 EUR

Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.

Lot Delftse borden (9x)
Startpreis 150 EUR

Lot met negen antieke Delftse pauwen-borden. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse pot
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence dekselpot met floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel Ø 34,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schotel met Chinees wanli decor. Afmeting: Ø 34,2 cm. In goede staat.

Lot Delftse tegels (6x)
Startpreis 300 EUR

Zes 18e eeuws Delftse fayence tegels met ridder/musketier decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vierluik met tegels
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.

Delftse wandplaquette, 37 x 32 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.