Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met bodemmerk. Tuin/vlinder decor. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met familie rose coulissen decor, geisha's/zotje in tuin. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden. Divers. Met bodemmerk. Alle borden één haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen penselen vazen (brushpot) met landschap decor. 1x Bodemmerk. Afmeting: 15 - 17,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met groene draken, familie verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 Ø 21,3 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met draken decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.