Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

3x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startpreis 80 EUR

3x Kang xi schotel Ø 14,2 cm.
Startpreis 80 EUR

Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met bodemmerk. Tuin/vlinder decor. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 27,5 cm.
Startpreis 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas, H 86 cm.
Startpreis 200 EUR

5-Delig Chinees kaststel, H 31 - 34 cm.
Startpreis 600 EUR

3x Chinees , Sang de boeuf
Startpreis 150 EUR

Chinese vaas, H 28 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinese knobbelvaas, H 20,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese hondjes
Startpreis 250 EUR

Japanse of Chinese brushpot
Startpreis 500 EUR

Chinese fam. rose vaas, H 14 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met familie rose coulissen decor, geisha's/zotje in tuin. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas met brons, H 59 cm.
Startpreis 650 EUR

Lot Chinese kop/schotels (ca. 24 st.)
Startpreis 300 EUR

Chinese flambé vaas, H 28,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 20,6 cm.
Startpreis 150 EUR

3 Delen Chinees porselein
Startpreis 80 EUR

3x Kang Xi bord Ø 22 - 25,5 cm.
Startpreis 180 EUR

Drie 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden. Divers. Met bodemmerk. Alle borden één haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 25,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese brushpot
Startpreis 200 EUR

Twee Chinees porseleinen penselen vazen (brushpot) met landschap decor. 1x Bodemmerk. Afmeting: 15 - 17,3 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 19 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees drakenbord Ø 21,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen bord met groene draken, familie verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 Ø 21,3 cm. In goede staat.

2x Kantonese drakenvaas, H 17,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met draken decor + craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Startpreis 500 EUR

Lot Chinese gemberpotten (3x)
Startpreis 100 EUR

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startpreis 50 EUR