Drie delen antiek. Divers. 1x Engelse plated kaarskandelaar. 1x Plated/glazen verdeelschaal. 1x Brievenhouder van messing. Afmeting: 32 - 41 cm. In goede staat.
Antieke klarinet in mahoniehouten kist. Martin Fres Paris. Afmeting: 11 x 36 x 14 cm. In goede staat.
Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/puttie en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten empire wandconsole. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 44 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Lot met tien Italiaanse houtgestoken vergulde wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Houten tafellamp met zaagwerk, onder meer; figuren, floraal, vogels. Octagonale lampenkap. Midden 20e eeuw. Duitsland/Frankrijk. Afmeting: H 72 cm. In zeer goede staat.
Twee grote vergulde messing kemphanen. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Reuge speeldozen. Porcelaine Limoges. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Noorse koningskrab in glasvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 55 cm. In goede staat.
Been gesneden Oosterse blaaspijp + houtgesneden dolk in schede. 20e Eeuw. Afmeting: 65 - 85 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met brons. Floraal/putti decor. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zware, bronzen lampenvoet in ananas-vorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Antiek glazen tafellamp met sepia boombeschildering. Jugendstil. Circa 1900. Frankrijk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.