Jan van Heel. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Stad met rivier, figuren en brug. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 29,5 cm. In goede staat.
Twee schilderijen. 20e Eeuw. 1x Winters landschap met knotwilgen. 1x Kasteelmuur, Domotyrko Dmitry, In the Tzaritzino. Olieverf op board. Afmeting: H 24 x B 18 cm./ H 25 x B 35 cm. In goede staat.
2x Adrian Stahlecker, 1978. Drie jongens portretten. Houtskool op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. / H 36 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Platbodem in sloot bij huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.
H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met lila stenen. Armband met rechthoekige schakels voorzien van een bewerkte rand en in het midden bezet met ovaal gefacetteerde lila zirconia's. Met bakslot en veiligheid. ...
Zilveren choker, 925/000, met kleurstenen. Een Y-choker met rechthoekige staafjes, versierd met 10 roze en lila gefacetteerde stenen. 40-43cm. ca 21,6 gram. In zeer goede staat.
Lot zilveren sieraden met een armband met een ronde koning schakel, een armband met gestanste schakels en een broche rechthoekig opengewerkt model, MT.: Jeroen Krabbe. 835/000 en 925/000. totaal ca 28...
Lot met 4 paar zilveren oorsieraden, 925/000, deels met zirconia's. Totaal 23,5 gram. In goede staat.
Double schakelarmband met diverse kleine elementen en een rand met bolletjes langs de zijkanten. Voorzien van bakslot. Breedte 16 mm. lengte 19,5 cm. In goede staat.
Lot met 7 zilveren hangers en een ring. Diverse hangers met een blauwe steen, een engel met steen en een ring met zirconia's. Als nieuw. ca 31 gram. In goede staat.
Lot met 2 horloges, quarts, een Dugena horloge, met een ronde goudkleurige kast en een bruin leren band. ø 38,5 mm. en een Bicolour horloge gemerkt garde met een bruin leren band. ø 33,5 mm. Werkend e...
Twee colliers. Een collier met diverse rijen kleine oranje en gekleurde kralen. Voorzien van een slot met een knoop. 41 cm. En een collier van diverse rijen met kleine zwarte kralen en in het midden e...
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, met multi colour zirconia's. Bandring en bijpassende halfronde creolen beiden pavébezet met zirconia's in multi colour. De zetkast is voorzien van een geoxideerde...
Twee zilveren hangers, 835/000, zodiac, in de vorm van een boogschutter en een vrouwfiguur. Totaal ca 46,4 gram. In goede staat.
Collier en armband met gefacetteerde amethistkralen. Collier met amethistkralen, ø14 mm. lengte 44 cm. En een armband, ø 10 mm., op elastiek. In goede staat.
Collier en armband van grote ronde hematiet kralen. ø 12 mm. lengte 49 cm. 18 cm, op elastiek.