Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Bronzen aap-lamp
Startpreis 2.400 EUR

Grote gepolijste bronzen aap-lamp in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 56 x 39 cm. In goede staat.

Witgouden slavenarmband met diamant carree
Startpreis 2.400 EUR

Witgouden bangle, 750/000, met diamanten. Rechthoekige slavenband voorzien van een bakslot en scharnier. De bovenzijde van de armband is bezet met 3 rijen met carree geslepen diamanten. Totaal ca 2,75...

Zeldzaam lyra pendule stel, 1870
Startpreis 2.250 EUR

Antiek en zeldzaam Frans Carrara marmeren lyra pendulestel met kandelaren. Circa 1870. Met compositie metalen vergulde putti's en ranken. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinge...

Koreaanse vaas met bamboe decor
Startpreis 2.000 EUR

Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met figuren/kraanvogel decor. Gebruikssporen + randfrit. Géén beschadigingen. Afmeting: H 22,4 x Ø 26,7 cm. In goede staat.

M. Roosenboom, Vaas met rozen
Startpreis 2.000 EUR

Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Vladimir Sokolov, Gezicht op de Krim in de zomer
Startpreis 2.000 EUR

Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Gouden bangle
Startpreis 2.000 EUR

Fraaie geelgouden bangle, 750/000, voorzien van een holle bewerking. De armband heeft een scharnier en bakslot. Breedte 14,5 mm. ø 57 mm. ca 43,9 gram. In goede staat.

Jan ter Wierik, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 71 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Pronk tafelstuk
Startpreis 1.900 EUR

Imposant groot zilveren pronkstuk, een 3 delig zilveren tafelstuk, 925/000, bestaande uit een ovaal plateau met 2 gecontourneerde zijstukken. Allen versierd met een gezaagd spijlen decor voorzien van ...

Antieke directoire pendule
Startpreis 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.

Witgouden choker met diamant
Startpreis 1.800 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker gemaakt uit smalle balkjes bezet met 7 briljant geslepen diamanten. De balkjes zijn verbonden door middel van ronde gladomzetting met een bril...

Gouden beursbeugel aan tas
Startpreis 1.800 EUR

Portemonnee met gouden beugel, 833/000, rechthoekige beugel met getorst decor. MT.: J.B.Netelenbosch, Amsterdam. jl.:Y:1833. Met bordeaux gehaakte tas met goudkleurige kralen. Totaal ca 40 gram. In ze...

Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Startpreis 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/figuren/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Met bodemmerk. Veel randfrit. Afmeting: Ø 39,4 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas op hocker
Startpreis 1.700 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...

4x Apothekerspot
Startpreis 1.700 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startpreis 1.650 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startpreis 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Yixing theepot Ø 9 cm.
Startpreis 1.600 EUR

Antiek Chinees porseleinen yixing trekpot met druivenranken/eekhoorn decor. Tuit beschadigd, chip binnenrand deksel. Afmeting: 11 x 14 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 1.600 EUR

Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha met patina. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Paar Kang Xi schotels.
Startpreis 1.600 EUR

Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.

Zeldzaam groot Imari kaststel
Startpreis 1.600 EUR

Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.