19e Eeuws eikenhouten halve maankastje in louis seize stijl, met jalouzie deuren. Hekwerk moet gelijmd worden. Afmeting: 84 x 70 x 38 cm. In goede staat.
Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde houten speeltafel met graveringen (floraal + kaarten). Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 84 x 94 x 47 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 76 x 48 x 41cm. In goede staat.
19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten empire 3-zits bank met snijwerk en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 205 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.
Vergulde ronde tafel met reliëf figuren decor + velours bekleed blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 80 cm. In goede staat.
Antiek Frans dames-schrijfbureau met inlegwerk en bronzen monturen. Diverse houtsoorten + florale inleg. Circa 1880. Behoeft restauratie. Afmeting: 124 x 50 x 76 cm.
Antieke, octagonale klaptafel met snijwerk. Eiken. Circa 1880. Afmeting: 55 x 55 x 55 cm. In goede staat.