Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Engelse commode
Startpreis 100 EUR

Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.

Halfmaan kastje met roldeuren
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws eikenhouten halve maankastje in louis seize stijl, met jalouzie deuren. Hekwerk moet gelijmd worden. Afmeting: 84 x 70 x 38 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel (noten)
Startpreis 150 EUR

Notenhouten wandconsole-tafel met fraaie 4-spant poot. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 81 x 95 x 46 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startpreis 200 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 50 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startpreis 120 EUR

Oude Chinees gestoken hocker van hardhout met ranken en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 31 cm. In goede staat.

Antieke speeltafel, 1870
Startpreis 100 EUR

Antieke geëboniseerde houten speeltafel met graveringen (floraal + kaarten). Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 84 x 94 x 47 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1860
Startpreis 180 EUR

Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Mahonie kuifkast, 1860
Startpreis 200 EUR

Antiek, Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast met schappen en lades. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 225 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Startpreis 100 EUR

Mahoniehouten halve maantafel met bandintarsia. Louis Seize stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 70 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafel, 1860
Startpreis 100 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe naaitafel. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 76 x 48 x 41cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse Italiaanse etagère tafel met gecontourneerde bladen en mannenkoppen. Afmeting: 73 x 60 x 52 cm. In goede staat.

Vitrinekast (gebogen glas)
Startpreis 550 EUR

Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.

Empire 3-zits bank
Startpreis 200 EUR

Antiek mahoniehouten empire 3-zits bank met snijwerk en klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 205 x 105 x 65 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startpreis 200 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhouten kredens met middendeur. Engeland. Slot vervangen. Afmeting: 132 x 122 x 47 cm. In goede staat.

Fritz Hansen stoel, Butterfly
Startpreis 70 EUR

Stoel van Fritz Hansen. Model Butterfly. Hardhout met chroom. Afmeting: 76 x 46 x 46 cm. In goede staat.

Schildersezel (barok)
Startpreis 180 EUR

Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.

Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm.
Startpreis 60 EUR

Vergulde ronde tafel met reliëf figuren decor + velours bekleed blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x Ø 80 cm. In goede staat.

Antiek Frans damesbureau, 1880
Startpreis 450 EUR

Antiek Frans dames-schrijfbureau met inlegwerk en bronzen monturen. Diverse houtsoorten + florale inleg. Circa 1880. Behoeft restauratie. Afmeting: 124 x 50 x 76 cm.

Willem III boekenkast, 1860
Startpreis 200 EUR

Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse kussenkast
Startpreis 1.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1760
Startpreis 2.500 EUR

Bijzonder 18e eeuws Hollands mahoniehouten secretaire. Louis Quinze. Met rolcilinder en mooi gebogen binnenleven, vergulde kapitellen, origineel beslag en bronzen versieringen. Afmeting: 117 x 117 x 6...

Mahonie kastje, 1900
Startpreis 100 EUR

Antiek Frans mahoniehouten ovaal kastje met marmeren blad, bronzen versiering en facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: 103 x 48 x 36 cm. In goede staat.

Klaptafel met snijwerk
Startpreis 70 EUR

Antieke, octagonale klaptafel met snijwerk. Eiken. Circa 1880. Afmeting: 55 x 55 x 55 cm. In goede staat.

Secretaire, 1870
Startpreis 140 EUR

Antiek, Frans, mahoniehouten secretaire met wat schade en oudere restauratie. Circa 1870. Afmeting: 161 x 110 x 50 cm. In redelijk/goede staat.