Cecil Aldin. 1870 - 1935. Karikatuur prent. Edele heren aan het kaarten. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.
Twee antiek handingekleurde litho's. Twente. Circa 1900. 1x Landschap in Driene. 1x Markt te Hengelo. Afmeting: H 6 x B 12 cm. / H 8 x B 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Lithografie Guilliaume Corneille. 1997. 1922 - 2010. Nr. 1/250. Unique. Duif + zon. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 4/30. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 64 cm. In goede staat.
Karel Appel. Cobra. 1921 - 2006. Nr. 86/100. Abstract figuratief. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Polderboerderij met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.
J. Soleil? Franse School. Circa 1900. Riviergezicht met flanerende figuren op kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 44 cm. In goede staat.
Faust. Tweede helft 20e eeuw. Duitse School. Paard met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
André Plumot. 1874. Kustgezicht met schapen, boerin en jongen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 43 cm. In goede staat.
Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.
Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.