Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Cecil Aldin, Edele heren aan het kaarten
Startpreis 50 EUR

Cecil Aldin. 1870 - 1935. Karikatuur prent. Edele heren aan het kaarten. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startpreis 30 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel)
Startpreis 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startpreis 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Portret meisje
Startpreis 100 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Wim Schulmacher, 1894 - 1980
Startpreis 80 EUR

Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.

2x Litho, Driene + Hengelo
Startpreis 50 EUR

Twee antiek handingekleurde litho's. Twente. Circa 1900. 1x Landschap in Driene. 1x Markt te Hengelo. Afmeting: H 6 x B 12 cm. / H 8 x B 16 cm. Litho op papier. In goede staat.

Annica Koot, Industriële compositie
Startpreis 30 EUR

Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.

H. Koolen, Dorpsgezicht met windmolen
Startpreis 60 EUR

H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x F.A. Putman Cremer, Windmolen/Parkgezicht
Startpreis 50 EUR

Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Corneille, Unique (duif + zon)
Startpreis 80 EUR

Lithografie Guilliaume Corneille. 1997. 1922 - 2010. Nr. 1/250. Unique. Duif + zon. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

J. Bruid, Driemaster op zee
Startpreis 80 EUR

J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startpreis 90 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.

Lucebert, Fantasiefiguren
Startpreis 150 EUR

Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 4/30. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 64 cm. In goede staat.

Karel Appel, Abstract
Startpreis 500 EUR

Karel Appel. Cobra. 1921 - 2006. Nr. 86/100. Abstract figuratief. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Knikker Sr., Polderboerderij met platbodems
Startpreis 90 EUR

Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Polderboerderij met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

José Marin, Winters landschap met wolven
Startpreis 1.250 EUR

José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.

J. Soleil?, Riviergezicht
Startpreis 500 EUR

J. Soleil? Franse School. Circa 1900. Riviergezicht met flanerende figuren op kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 44 cm. In goede staat.

Faust, Paard met veulen
Startpreis 60 EUR

Faust. Tweede helft 20e eeuw. Duitse School. Paard met veulen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. Plumot, Kustgezicht
Startpreis 500 EUR

André Plumot. 1874. Kustgezicht met schapen, boerin en jongen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 43 cm. In goede staat.

Leo Dekker, Egyptische prinses
Startpreis 50 EUR

Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.

Ralf Timber, Terriër met halsband
Startpreis 50 EUR

Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

2x Flip Hamers, 2x Vrouwelijk naakt
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.