16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 2x Cheng Lung met tuin/figuren decor, één haarlijn + chips. 1x Floraal, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen lampenvoet met draken decor en messing voet. Met signatuur. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met granaatappel decor. Beschadigd. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In matige staat.
Zes antieke Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met kostbaarheden decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met pioenrozen decor. Beide haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met deksel. Tuin decor + wierookbrander. Cheng lung. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose borden met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.