Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Startpreis 1.500 EUR

16e - 17e Eeuws Chinees porseleinen schotel met figuren in coulissen decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese dekseldozen
Startpreis 200 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 42 cm.
Startpreis 1.400 EUR

Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

3x Chinees bord Ø 22 - 27 cm.
Startpreis 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 2x Cheng Lung met tuin/figuren decor, één haarlijn + chips. 1x Floraal, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 22 - 27 cm. In redelijke staat.

Capucijne theepot
Startpreis 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen capucijne familie rose trekpot. Floraal/goud decor. Breuk in handvat. Afmeting: 13 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaaslamp, H 44 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen lampenvoet met draken decor en messing voet. Met signatuur. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Fam. Verte vaas met brons, H 54,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met bronzen voet en zes tekens bodemmerk. Draken/coulissen decor. Afmeting: H 54,5 cm. In goede staat.

Chinese kom (karper) Ø 12,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen kom met oxide-rood karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm.
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Familie Rose bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 450 EUR

Set van vier 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Eén bord haarlijn, iets randfrit. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen kom met granaatappel decor. Beschadigd. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,3 cm. In matige staat.

Chinese sung vaas, H 34,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot van jade
Startpreis 400 EUR

Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose kop/schotels (6x)
Startpreis 250 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen familie rose kop en schotels met kostbaarheden decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

2x Chinees bord
Startpreis 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden met pioenrozen decor. Beide haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Chinees fam. rose bord Ø 22,4 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startpreis 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Startpreis 150 EUR

Lot antiek Chinees porselein (8x). Bestaande uit: 6x Imari kop + schotels. 1x Familie verte tazza (goed). 1x Familie rose kantonese vaas (1 chip). Eén schotel + één kopje beschadigd. Afmeting: 6,5 - 2...

Imari ghendi schenkkan
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal/goud decor. Afmeting: H 22 cm.In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startpreis 275 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met deksel. Tuin decor + wierookbrander. Cheng lung. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 22,2 cm.
Startpreis 275 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose borden met figuren/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startpreis 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.