Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinees celadon bord met tekst Ø 21 x 21,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees lelieblad-vormige porseleinen celadon schotel met geritste tekst in goud + signatuur. Afmeting: 3 x 21 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinese quan yin
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen quan yin figuur met floraal decor. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Chinese hoedenstandaard, H 28,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 25 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Tibetaans bronzen figuur
Startpreis 120 EUR

Oud bronzen Tibetaans boeddha figuur Tara. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met ijzer oxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Vier delen Chinees porselein met oranje glazuur + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 23,2 cm.
Startpreis 500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 23,5 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Celandon vaas
Startpreis 450 EUR

Chinese, blauw porselein celadon vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 70 EUR

Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startpreis 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...

Yixing wierookbrander Ø 12,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

5x Figuur van jade (China/Japan)
Startpreis 90 EUR

Vijf oude Chinees/Japans gesneden jade figuren. Divers. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Chinese bloembak
Startpreis 200 EUR

Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.

Houten boeddha
Startpreis 375 EUR

Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.

Chinese vierkante vaas, H 32,5 cm.
Startpreis 600 EUR

Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifantenkoppen en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

4x Chinese vaas
Startpreis 120 EUR

Vier diverse Chinese vazen. 1x Powder crack, 19e eeuw, kang xi revival, vier tekens bodemmerk, gelijmd. 1x Dekselvaas, 19e eeuw, figuren in landschap decor, vier tekens bodemmerk, gelijmd, 1x Kantones...

Chinese theeglazuur oorvaas, H 17,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Chinees papier geld
Startpreis 200 EUR

Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 13,2 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.