Chinees lelieblad-vormige porseleinen celadon schotel met geritste tekst in goud + signatuur. Afmeting: 3 x 21 x 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen quan yin figuur met floraal decor. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.
Oud bronzen Tibetaans boeddha figuur Tara. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ijzer oxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein met oranje glazuur + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Chinese, blauw porselein celadon vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Chinees/Japans gesneden jade figuren. Divers. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.
Vierkante, Chinees porseleinen vaas met olifantenkoppen en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.