Chinees porseleinen voorraadpot met blauw glazuur en decor van kylin in landschap. Voorzien van dubbele bodemringen. Afmeting: H 23,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met bruin verlopen flambé glazuur en kylin koppen. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaaslamp. Flambé. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antiek Japanse meiji cloisonné pot met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 19 x Ø 13 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin/vogel/goud decor. Eén bord sleets/chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kantonese kop + schotels. Floraal/vogel/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Eén kopje gerestaureerd. Eén kopje goed. Eén schotel haarlijn + chip. Eén schotel iets randfrit. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.