Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek bronzen figuur, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Bronzen kat
Ergebnis: 55 EUR

Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.

2x Houten leeuwen
Ergebnis: 50 EUR

Twee Oosterse Djatihouten leeuwen met benen tanden en klauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 47 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Twee naakte krijgsgevangenen
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Twee naakte krijgsgevangenen. Afmeting: 21 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouw
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen figuur. 21e Eeuw. Vrouw in danshouding. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 26 x 16 x 10 cm. In goede staat.

2x Bronzen kikkerfiguren
Ergebnis: 50 EUR

Twee bronzen kikkerfiguren met donkergroene patina. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jongen
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd R. Buhne. Jongen met handen in de zak. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Bronzen plaquette. Circa 1900. Jongen lijmt plakkaat op schutting. Tate pour le chiens en avis chienperdu. Afmeting: 17 x 10 x 6 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk figuur
Ergebnis: 40 EUR

Religieus Oostenrijks snijwerk figuur Mösern bij Seefeld Elbigalp. 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antiek melkmeisje figuur, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

3x Antieke beelden
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Plated kegelaar
Ergebnis: 30 EUR

Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, 1900
Ergebnis: 25 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.