Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Uitgebreid Herend servies
Ergebnis: 3.500 EUR

Zeer uitgebreid porseleinen Herend servies. 20e Eeuw. Groen, floraal met goudrand. Bestaande uit: 6x kop + schotels, theepot, theelicht, melk/suiker set, 4x grote schalen, 2x dekselterrines, botervloo...

Zeldzame Delftse botervloot
Ergebnis: 1.000 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse Delftse polychroom Fayence botervloot. Gemerkt APK. Letters W.V. Octagonaal met fijn geschilderd decor, rondom met goud/zeegezicht met figuren decor. Afmeting: 9 x 11,5 x 12 ...

2x Delftse kommen
Ergebnis: 650 EUR

Twee zeer grote Delfts Bont Fayence kommen met floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø32.5 cm. Lichte randglazuurschade en chips. In goede staat.

2x Grote vazen
Ergebnis: 600 EUR

Twee grote Roemeense keramieken handbeschilderde vazen. 1x Troita Bugaresti en 1x Jozsa Lajos Rorowd. Afmeting 40- 43 cm.

Grote pronkbokaal
Ergebnis: 500 EUR

Grote Duitse Schierholz porseleinen pronkbokaal. Drie-delig. Kobaltblauw met opgewerkte bloemen en figuren + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

Delfts paard, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuws Delfts wit Fayence paard. Restauraties. Afmeting: 22 x 22 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeldengroep
Ergebnis: 425 EUR

Grote porseleinen figurengroep. Figuren met rozen en duiven. Gemerkt, mogelijk Volkstedt Rudolstadt. Circa 1800. Afmeting: 43 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence figuur
Ergebnis: 400 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Delfts Fayence polychroom figuur. Vrouw met wasmand. Eén arm beschadigd. Eén arm haarlijn. Enkele glazuurschades. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Ergebnis: 400 EUR

Zeer grote porseleinen lampenvoet met figurengroep. Onbekend. Haarscheur in basement. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 78 x Ø 31 cm In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Ergebnis: 400 EUR

Vijf delig Delfts Fayence kaststel gemerkt de Klaauw met figuren/landschap/Floraal decors. 18e Eeuw. Afmeting: 21 - 30 cm. Lichte rand en glazuurschades en enkele chip. Verder in goede staat.

4x M.O.L. Loosdrecht porselein
Ergebnis: 325 EUR

Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.

Kapitale Lladro figurengroep
Ergebnis: 325 EUR

Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Lot Delfts Fayence borden (7x)
Ergebnis: 300 EUR

Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose waterpotje
Ergebnis: 300 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.

5-Delig Makkumer kaststel
Ergebnis: 290 EUR

Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.

Meissen taartschaal Ø 32,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Duitse Meissen porseleinen taartschaal met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Friese Fayence
Ergebnis: 250 EUR

Vier delen zeldzaam Fries Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee stoofjes + schalen. Voorzien van landschappen/gebouwen decor. Haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

Delfts kaststel, 18e eeuw
Ergebnis: 250 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Diverse reparaties + één deksel niet origineel. Afmeting: H 24 - 37 cm. In matig/redelijke staat.

5-Delig antiek kaststel
Ergebnis: 250 EUR

Vijf-delig antiek polychroom Delftse Fayence kaststel. Figuur in landschap. Gemerkt APK. 19e Eeuw. Chips + scherf. Afmeting: 24 - 35 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg tegeltableau
Ergebnis: 250 EUR

Groot antiek Rozenburg - Den Haag porseleinen tegeltableau naar schilderij van H.W. Mesdag. Schilder K. Oude haarscheur in tegel. Afmeting: H 92 x B 62 cm. In goede staat.

Lot porselein Lange Lijs
Ergebnis: 250 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kop en schotels met Lange Lijs/peterselie decor. Eén kopje gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 4 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Fürstenberg pronkvaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.

Meissen bord
Ergebnis: 225 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits Meissen porseleinen bord met floraal/vogel/familiewapen decor. Afmeting: Ø 25,2 cm. In goede staat.

Vaas Hanau
Ergebnis: 225 EUR

18e - 19e Eeuwse Fayence vaas Hanau met chinoiserie decor. Onduidelijk blauw bodemmerk. Afmeting: 28 x Ø 21 cm. Bovenrand professioneel gerestaureerd verder in goede staat.