Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Ergebnis: 425 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Groot Swarowski figuur
Ergebnis: 350 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Geelbuik Rosella 2007. Op houten standaard. In originele verpakking. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Loetz vaas, 1910
Ergebnis: 220 EUR

Antieke mondgeblazen Jugendstil vaas met iriserend glas. Loetz, Oostenrijk. Circa 1910. Afmeting: 19 x Ø 18 cm. In goede staat.

5x Boheems kristal
Ergebnis: 130 EUR

Vijf diverse boheems kristallen glazen gekleurd, ca. 1900, Rood glas gemerkt Wilhelmshöhe Auerbach, rood glas andenken aus Warmbrunn, blauw glas andenken aus Cephty?
Een glas heeft chips aan voet. ...

Piece de milieu, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Grote antieke cassis-kleurige mondgeblazen glazen vijf-delige piece de milieu tafelstuk. Circa 1900. Afmeting: 54 x ø 27 cm. In goede staat.

Groot lot oud/antiek kristal
Ergebnis: 100 EUR

Groot lot oud/antiek kristal. Circa 1900. Bestaande uit twaalf delen. Onder andere: Bowlpot + onderschaal. Negen karaffen. Comfoor. Asbak, gelijmd. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 14 - 34 cm. In rede...

2x Kristalglazen kandelaren
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote moderne kristalglazen vierkante kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lalique uil
Ergebnis: 80 EUR

Lalique France glazen uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 cm. In goede staat.

2x Kristalglazen wijnkaraffen
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote zware kristalglazen facet geslepen wijnkaraffen. Polen. 21e Eeuw. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Kristalglazen tafellampen
Ergebnis: 75 EUR

Twee grote moderne kristalglazen tafellampen met chroom. 21e Eeuw. Afmeting: 63 x Ø 33 cm. In goede staat.

Antiek kristallen bokaal
Ergebnis: 75 EUR

Duitse antieke kristallen bokaal met plaatsen en kastelenvoorstelling. Twee chips. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Vaas met gezicht, Murano-stijl
Ergebnis: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2x Kunstglazen vissen
Ergebnis: 60 EUR

Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Ergebnis: 60 EUR

Grote moderne glazen vaas. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me"
Ergebnis: 55 EUR

Swarovski jaarstuk 1990 "Lead me" (153850). Voorstellend moeder en kind-dolfijn op golf. 12cm. In redelijke staat en met originele doos een vin mist.

Murano-stijl vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote Murano-stijl vaas met floraal decor. Bloemvorm. Afmeting: 41 cm. 21e Eeuw. In goede staat.

Moderne vaas
Ergebnis: 50 EUR

Grote moderne glazen vaas met metaal effect in de kleuren blauw-zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 51 x 35 cm. In goede staat.

4 Delen antiek glas, divers
Ergebnis: 45 EUR

Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.

Murano-stijl visarend
Ergebnis: 40 EUR

Murano-stijl glazen visarend. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Groot Swarowski figuur
Ergebnis: 35 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Set geslepen kannen
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Kristaglazen diamant op standaard
Ergebnis: 35 EUR

Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.

2x Boheemse glazen bokalen
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Boheemse kristalglazen bokalen. Diverse decors; floraal, figuren. Eén gesigneerd Walter. Afmeting: 15 -16 cm. In goede staat.