Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren herenring
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren herenring, 835/000. Massieve rechte ring met aan de zijkant de gravure A.P.C. Breedte 7 mm. ø 61. ca 14,5 gram. In goede staat

Oorbellen en armband, Lapis Lazuli
Ergebnis: 40 EUR

Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...

Zilveren collier, kort
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren collier, 925/000, met luna schakel. Breedte 6 mm. lengte 41,5 cm. ca 44,5 gram. In goede staat

Witgouden hanger met parel en diamant
Ergebnis: 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat

Wandelstok met zilveren heft
Ergebnis: 40 EUR

Wandelstok met zilveren greep, BWG, deels versierd met floraal decor. Voorzien van reparatie en enkele deukjes. 91 cm. In redelijke staat.

Zilveren vaas
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren vaas, 925/000, twaalfkantig met een omgeslagen rand. ø8x19,5cm. jl.: 1964, Utrecht. Minimaal deukje in de voet. In goede staat

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

Antiek plated visbestek in cassette
Ergebnis: 40 EUR

Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.

2x Pelgrimsflessen
Ergebnis: 40 EUR

Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat

Zilveren amphora
Ergebnis: 40 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

7x Fayence borden
Ergebnis: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Ergebnis: 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Ergebnis: 40 EUR

Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Ergebnis: 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Ergebnis: 35 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

3x Imari (divers)
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Ergebnis: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Ergebnis: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

Kristaglazen diamant op standaard
Ergebnis: 35 EUR

Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.

Set geslepen kannen
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Groot Swarowski figuur
Ergebnis: 35 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

2x Wandspiegel met kandelaar
Ergebnis: 35 EUR

Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.