Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startpreis 20 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Oosterse pennenbakje
Startpreis 20 EUR

Oosterse coromandelhouten pennenbakje. Twee vogels met vlinder. 20e eeuw. Afmeting: 27 x 11 x 7 cm. In goede staat

Lot kristal/glas, divers
Startpreis 20 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

3 Delen glaswerk
Startpreis 20 EUR

Drie antieke mondgeblazen glazen vazen. Circa 1910. Afmeting: H 20 - 24 cm. In goede staat.

2 Delen aardewerk
Startpreis 20 EUR

Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...

2x Imari schalen
Startpreis 20 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.

2 Delen kristal met zilver
Startpreis 25 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

Zinzi collier en armbanden met los slot
Startpreis 25 EUR

Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.

A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startpreis 25 EUR

Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Startpreis 25 EUR

Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Startpreis 25 EUR

Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.

Grote speculaasplank
Startpreis 25 EUR

Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 138 x 74 cm.
Startpreis 25 EUR

Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.

Antieke bierpul (aardewerk)
Startpreis 25 EUR

Antieke Duitse Jugendstil steengoed 'Scherts' bierpul. Gemerkt. Circa 1915. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Zilveren schaaltje
Startpreis 30 EUR

Ovaal zilveren schaaltje, 833/000, met gezaagde rand voorzien van bloem, krul en rasterdecor. MT.: Firma B.W. Eldik, Zutphen, jl.:B:1911. 11,5x8,5x2cm. ca 46 gram. In goede staat

Plated drinkbeker, troffee
Startpreis 30 EUR

Silver plated beker, troffee, strak mok-model met een gravure: Campionato Italiano S.O. Seniores Assoluto 2* GR. All'istruttore del 1* Class. 2004. 7,5x12x10cm. In goede staat.

Zilveren beugel
Startpreis 30 EUR

Zilveren beugel, 833/000, met klemmen, voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, jl.: X:1882. Grootte 22cm. ca 80 gram. In goede staat

Lot qouins sieraden
Startpreis 30 EUR

Lot met qouins sieraden, voorzien van een goldplated hanger en diverse inlegstukken.

Lot moderne zilveren sieraden
Startpreis 30 EUR

Lot zilveren sieraden, met 4 broches, een ring en een paar oorclips. Diverse gehaltes. totaal ca 23 gram. In goede staat

Zilveren ring barnsteen
Startpreis 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met barnsteen. Ring met een ronde kop bezet met een ronde barnsteen. ø kop 27 mm. ø 53. ca 15,8 gram. In goede staat

Broche met barnsteen
Startpreis 30 EUR

Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startpreis 30 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.

Messing aker + blaasbalg
Startpreis 30 EUR

Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Startpreis 30 EUR

Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

Design bureaulamp
Startpreis 30 EUR

Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.

Bestek, 6 lepels en 6 vorken met monogram
Startpreis 30 EUR

Bestek plated met 6 lepels en 6 vorken aan de achterzijde voorzien van een monogramgravure. V.A. Silverine.18-19cm.

Lot divers met joods kandelaar, keteltje e.d.
Startpreis 30 EUR

Lot met antiek tin en koperwerk. Onder andere twee bloempotten, blakertje, kandelaars, lakstempel, doofpotje en ketel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

2x Schemerlampen
Startpreis 30 EUR

Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Indonesische koperen lampenvoet
Startpreis 30 EUR

Indonesische koper gegraveerde lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Startpreis 30 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.

Teakhouten kastje/TV meubel
Startpreis 30 EUR

Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Startpreis 30 EUR

Twee Perzische kleden. Eén kameelzak. Eén Kelim kleed in zandkleuren. Afmeting: 90 x 71 cm. / 200 x 103 cm. In redelijk/goede staat.

Kristallen kandij/suiker stel
Startpreis 30 EUR

Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.

Grote glazen vaas
Startpreis 30 EUR

Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.

Lot glaswerk
Startpreis 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.

Franse terrine
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.

Societé Maastricht vaas, 1910
Startpreis 30 EUR

Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Startpreis 30 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

2x Terracotta wand sierschotels
Startpreis 30 EUR

Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Hollands aardewerk
Startpreis 30 EUR

3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...

Japanse houtsnede
Startpreis 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Chinese porseleinen vaas
Startpreis 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon wierookbrander
Startpreis 30 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Kristallen schaal met zilver
Startpreis 35 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...

3 Zilveren hangers met stenen
Startpreis 35 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...

Zilveren ring met groene zirconia
Startpreis 35 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Ring metv een brede band met opengewerkte kruisjes, in het midden voorzien van een ovaal bol gefacetteerde grote groene zirconia. 22x11mm. Breedte ri...

7 Parelarmbanden
Startpreis 35 EUR

Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw

Collier, Emaille/cloisonne
Startpreis 35 EUR

Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat

3 Zilveren sieraden met onyx
Startpreis 35 EUR

Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...

Zilveren hanger en oorhangers met zwarte stenen
Startpreis 35 EUR

Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...

Natuurstenen schaakspel
Startpreis 35 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (9x)
Startpreis 35 EUR

Negen maal antiek Japans porselein met landschappen en figuren decor. Gemerkt Osaka. Circa 1915. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 35 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Zilveren beursje
Startpreis 40 EUR

Zilveren beursje, 8000/000, manlienkoldertasje met een beugel versierd met floraal decor en figuren. Met draadoog. 7x8cm. ca 41,9 gram. In goede staat

Zilveren sombrero
Startpreis 40 EUR

Zilveren sombrero, 925/000, versierd met graveerwerk, een getorst koord en gesigneerd: MEXICO. ø11x4cm. ca 47 gram. In goede staat

Zilveren beugel, 1852
Startpreis 40 EUR

Zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met biedermeier graveerwerk. Met bevestigingsstukken voor schotel of bord. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, jl.: S: 1852. 23 cm. totaal ca 60 gram....

Zilveren suikerstrooier
Startpreis 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd bloemdecor en een steel versierd met voluten graveerwerk. MT.: Wed. H. van der Ree, Schoonhoven, jl.:V:1855. ca 26 g...

Lot zilver+kristal
Startpreis 40 EUR

Lot zilver + kristal. Bestaande uit: Drie zilveren suikerschepjes + drie delen 19e eeuws glaswerk. Twee maal schenkkannetjes J.H.S. + bloemen decor + stop karaf. Afmeting: 8 - 24 cm. In goede staat.

5 Delen zilver (divers)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...

Zilveren ring met zirconia's
Startpreis 40 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...

Zilveren ring met blauw topaas en amethist
Startpreis 40 EUR

Zilveren brede ring, 925/000, met amethist en blauw topaas. Brede ring met 2 peervormig gefacetteerde amethisten en 2 markies gefacetteerde blauw topazen. Tussenin versierd met kleine rond gefacetteer...

Zilveren klemarmband met bloemen
Startpreis 40 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met aan de bovenzijde een djokja bewerking met bloemen. Breedte 13 mm. ø 59mm ca 13,9 gram. In goede staat

Zilveren collier lang
Startpreis 40 EUR

Lang zilveren collier, 925/000, met schakels met een diagonale versiering. breedte 4 mm. lengte 80 cm. ca 34,9 gram. In goede staat

2 Ringen, o.a. nomination
Startpreis 40 EUR

Lot met 2 ringen, waarvan één zilveren ring, 925/000, met draaibare getorste band, ø 8mm, ø 65, en een schakelring, Nomination, met schakels voorzien van geelgouden elementen, 750/000. ø 52. In goede ...

2 Zilveren horloges
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...

Goudkleurig kralencollier
Startpreis 40 EUR

Collier van goudkleurige kralen, ø 12mm, ingelegd met edelstenen stukjes, o.a. lapis en parelmoer. Voorzien van double sluiting. lengte 70 cm. In goede staat.

Ru van Rossum, De start
Startpreis 40 EUR

Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.

EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Startpreis 40 EUR

EDJE. 20e Eeuw. Indonesische vuurboom bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Startpreis 40 EUR

J. Askinh. 1985. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startpreis 40 EUR

Joh. Certan, Stilleven met tin, bloemen en fruit. Circa 1950. Aquarel op papier. Afmeting: H35 x B53 cm. Scheurtje verder in redelijke staat.

Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hongaarse markt. Lithografie op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.

Chinese of Japanse gouache
Startpreis 40 EUR

Chinese of Japanse gouache. Gesigneerd. Geisha bij boom. Afmeting: H 40 x B 27 cm. In goede staat.

2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startpreis 40 EUR

Twee handgeschilderde ikonen naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 12 cm. / H 25 x B 17 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Startpreis 40 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.

Lot ansichtkaarten Hengelo
Startpreis 40 EUR

Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren spaarpotten
Startpreis 40 EUR

Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Tuinbeeld, Schoen
Startpreis 40 EUR

Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.

Bellen koord
Startpreis 40 EUR

Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.

Schippertje jugendstill
Startpreis 40 EUR

Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.

Lot antiek verguld bronzen beslag
Startpreis 40 EUR

Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Ketel + stoof
Startpreis 40 EUR

Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.

5x Wandborden van koper
Startpreis 40 EUR

Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.

Kolenkit + emmer
Startpreis 40 EUR

Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Startpreis 40 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

4x Oud blikken speelgoed
Startpreis 40 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed. Bestaande uit: brandweer US Zone Germany. Old Timer, circa 1950, Germany. Greyhound bus en opdraaivogel, China. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Startpreis 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Antieke halspiegel
Startpreis 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur
Startpreis 40 EUR

Indiaas bronzen boeddha figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 16 x 5 cm. In goede staat.

Art deco glazen schaal, 1930
Startpreis 40 EUR

Grote persglazen Art Deco schaal. Deels gesatineerd. Circa 1930. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

3x Boheems kristalglas
Startpreis 40 EUR

Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

3x Oud glaswerk
Startpreis 40 EUR

Drie maal oud glaswerk. Bestaande uit: Murano haas - Mille Fiori. Kristallen bolvaas. Zwaan. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

9x Hollandse blauw/witte tegels
Startpreis 40 EUR

Negen diverse 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke staat.

2x Aardewerken borden
Startpreis 40 EUR

Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat

2x Porseleinen paarden
Startpreis 40 EUR

Twee porseleinen paarden. 1x Royal Doulton England. 1x Onduidelijk, mogelijk ook Royal Doulton England. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

3 wandborden met poezen
Startpreis 40 EUR

Drie Duitse porseleinen wandborden, Kahla, Seltmann Weiden, gelimiteerde oplage. Een: Am Kachel ofen. Twee: 1991 Die Turnstunde. Drie: 1991 Die Spielkamerad. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.