Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x Antieke lampenkappen
Ergebnis: 20 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.

Lot tin + bestek
Ergebnis: 20 EUR

Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.

Lot waaierkristal, 9x
Ergebnis: 20 EUR

Lot waaierkristal. Diverse oude/antieke waaierkristal vazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 38 cm. In goede staat.

3x Antiek Duits/Engels aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

Drie maal antiek Duits/Engels aardewerk. Bestaande uit: Diep keramieken bord met spreuk, 19e eeuw. Mosterdpotje met plated montuur. Historisme schenkkan, Royal Doulton. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede ...

3 Delen Delfts blauw
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.

2x China-Japan
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Zilveren breipenhouder
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren breipenhouder, 833/000, met bewerkte randen met verschillende patronen. Voorzien van draagring. wat gedeukt en open aan de onderzijde. 17,5 cm. ca 22, 3 gram In redelijke staat

Double armband
Ergebnis: 25 EUR

Brede double gevlochten armband met bakslot en veiligheid. breedte 18 mm, lengte 19 cm. In goede staat

3 Zilveren sieraden met kleursteen
Ergebnis: 25 EUR

Drie zilveren sieraden met kleurstenen. Een armband met ovaal gefacetteerde amethisten, breedte 8 mm. lengte 18,5cm. een paar klapcreolen, V-vormig met roze en paarse stenen. breedte 7 mm, en een hang...

2x Antieke bronzen vijzels
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke bronzen vijzels. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

3x Gietijzeren historisme kaarsenhouder.
Ergebnis: 25 EUR

Drie gietijzeren historisme kaarsenhouders met cherubijnkoppen. Afmeting: 23 x 13 x 14 cm. In goede staat.

6x Antiek koperwerk
Ergebnis: 25 EUR

Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Ergebnis: 25 EUR

Grote vroeg antieke bronzen kraagkandelaar. 17e - 18e Eeuw. Kraag beschadigd. Afmeting: H 28,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Ergebnis: 25 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Ergebnis: 25 EUR

Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 235 x 168 cm.
Ergebnis: 25 EUR

Oud Perzisch kleed. Floraal, creme-bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 235 x 168 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 88 x 168 cm.
Ergebnis: 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren blauw/zwart/bruin. Floraal decor. Afmeting: 88 x 168 cm. In goede staat.

Antiek compositie metalen figuur, 1900
Ergebnis: 25 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Kristalglas
Ergebnis: 25 EUR

Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.

3x Glas-in-lood
Ergebnis: 25 EUR

Drie gebrandschilderde glas-in-lood vensters. Figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x B 24 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Ergebnis: 25 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Ergebnis: 25 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

3 Delen keramiek
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.