Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Dozen divers
Ergebnis: 45 EUR

Twee dozen divers oud/antiek. Onder andere: aardewerk, Delfts, Makkum, porselein et cetera. 19e - 20e Eeuw. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Beddenpan
Ergebnis: 50 EUR

Antieke kopergedreven beddepan met I.H.S. Circa 1800. Afmeting: 111 cm. In goede staat.

Mahonie theestoof
Ergebnis: 150 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.

3x Antieke strijkijzers
Ergebnis: 35 EUR

Drie antieke messing strijkijzers (voor kolen). Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Ergebnis: 30 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

Struisvogel-ei + lampenvoet
Ergebnis: 40 EUR

Struisvogel-ei op messing sokkel + messing lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.

3x Divers 19e eeuws antiek
Ergebnis: 80 EUR

Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...

5x Olielampen
Startpreis 50 EUR

Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

Antieke hoedendoos
Ergebnis: 35 EUR

Antieke spaanhouten hoedendoos met antiek dames ondergoed en twee poppenhoeden. Afmeting: 49 x 25 x 23 cm. In goede staat.

Beschilderd miniatuurkastje
Ergebnis: 40 EUR

Oosters handbeschilderd houten kastje met figuren decor. Twee deurtjes en vijf lades. 20e Eeuw. Afmeting: 43 x 20 x 13 cm. In goede staat.

Italiaanse tafellamp
Ergebnis: 70 EUR

Italiaanse tafellamp met onyx en messing. Circa 1980. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese tinnen theebussen
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.

Kistje met Duits spel
Startpreis 70 EUR

Antiek Duits spel. Glocke und Hammer. Circa 1900 - 1930. Compleet? Afmeting: 17 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.

Doosje met Duitse ansichtkaarten
Startpreis 110 EUR

Lot oude/antieke Duitse ansichtkaarten. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 cm. In goede staat.

3x Tabaksdozen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Telescoop-kijker
Ergebnis: 45 EUR

Messing met leder beklede telescoop-kijker. 20e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Startpreis 40 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Groot Oosters/Indonesisch snijwerk
Startpreis 110 EUR

Groot Oosters/Indonesisch snijwerk met landschap/buffel/figuren decor. 20e Eeuws. Afmeting: H 50 x B 105 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk. Eén koper gevlochten mand. Een koperen schaal met strijdwagen, circa 1800. En een grote schenkemmer. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs baby bad, 1930
Startpreis 50 EUR

Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse wandkandelaren
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse bronzen Barok wandkandelaren. Twee en drie-arms. Afneembaar. Afmeting: 28 - 37 x 50 cm. In goede staat.

Antiek balans/meetapparaat in kist, 1920
Startpreis 100 EUR

Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.

2x Antieke kraantjeskannen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 46 - 48 cm. In goede staat.

Theestoof
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse mahonie theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 41 x 35 cm. In goede staat.