Juliveiling 2020: After-Sales

Jetzt im Nachverkauf zuschlagen

Nachverkauf | Präsenzauktion
2974 Ergebnisse
Oude Chinese plaquette
7569
Oude Chinese plaquette
Startpreis 700 EUR
2x Oosters/Chinees porselein
7568
2x Oosters/Chinees porselein
Startpreis 50 EUR
2x Gemerkte Chinese vazen
7567
2x Gemerkte Chinese vazen
Startpreis 160 EUR
Verkauft
Chinese hocker
7566
Chinese hocker

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
3x Imari (divers)
7565
3x Imari (divers)

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
3x Imari porselein
7564
3x Imari porselein

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
4x Imari (divers)
7563
4x Imari (divers)

Ergebnis:

50 EUR

Chinese dekseldoos
7562
Chinese dekseldoos
Startpreis 250 EUR
Verkauft
2x Japans of Chinees porselein
7561

Ergebnis:

50 EUR

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
7560
Startpreis 100 EUR
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
7559
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Lotje Chinees porselein (9x)
7558
Lotje Chinees porselein (9x)

Ergebnis:

250 EUR

6x Chinese kopjes
7557
6x Chinese kopjes
Startpreis 70 EUR
2x Imari schalen
7556
2x Imari schalen
Startpreis 20 EUR
Chinese kom
7555
Chinese kom
Startpreis 35 EUR
Verkauft
17e Eeuwse Kang Xi schotel
7554
17e Eeuwse Kang Xi schotel

Ergebnis:

130 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje
7553
Startpreis 100 EUR
Antieke Chinese penselenpot
7552
Antieke Chinese penselenpot
Startpreis 40 EUR
Verkauft
2x China-Japan
7551
2x China-Japan

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2x Chinese vazen
7550
2x Chinese vazen

Ergebnis:

60 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander
7549
Startpreis 30 EUR
4 Delen div. China/Japan
7548
4 Delen div. China/Japan
Startpreis 50 EUR
Chinese porseleinen vaas
7547
Chinese porseleinen vaas
Startpreis 30 EUR
Chinese bronzen vaas
7546
Chinese bronzen vaas
Startpreis 50 EUR