Aprilveiling 2020: 23 - 24 - 25 April. AFHALEN: BEL OF MAIL ONS! ALLEEN OP AFSPRAAK!

Nachverkauf | Präsenzauktion

23.04.2020 – 25.04.2020

237 Ergebnisse
Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Startpreis 300 EUR

Verkauft
Delftse scherts schenkkan, 1900
6001

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
2x Delftse dekselvazen
6002
2x Delftse dekselvazen

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Ergebnis:

500 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Startpreis 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Startpreis 300 EUR

Verkauft
Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Ergebnis:

425 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startpreis 350 EUR

Verkauft
Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Ergebnis:

375 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Startpreis 160 EUR

Verkauft
2 Porseleinen vazen met brons, 1860
6012

Ergebnis:

160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Startpreis 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Startpreis 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Startpreis 450 EUR

Verkauft
Majolica piedestal
6016
Majolica piedestal

Ergebnis:

225 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Startpreis 125 EUR

Verkauft
Majolica piedestal
6018
Majolica piedestal

Ergebnis:

125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Startpreis 250 EUR

Verkauft
Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Biedermeier theeservies
6022
Biedermeier theeservies

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Royal Copenhagen faun met papegaai
6023

Ergebnis:

200 EUR