Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

17e Eeuwse geldkist
Startpreis 1.100 EUR

17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met veel banden en polychromie. Met groot origineel slot. Slotafdekplaat mogelijk later. Sleutel mist, maar kist is open. Slotvergrendeling geblokkeerd (verbogen), z...

Antieke Franse globe
Startpreis 500 EUR

Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...

2x Kapitale Franse kandelaren, 1820
Startpreis 1.300 EUR

Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Antieke dekselbokaal
Ergebnis: 375 EUR

Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2 Antieke kaarskandelaren, 1870
Startpreis 280 EUR

Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Schwarzwald wand-snijstuk
Startpreis 425 EUR

Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Startpreis 350 EUR

19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.

2x Empire wandkandelaren, 1830
Ergebnis: 850 EUR

Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.

Kapitale historisme tafellamp
Startpreis 350 EUR

Kapitale bronzen historisme tafellamp met vogelkoppen en ranken. Afmeting: H 100 cm. In goede staat.

Speeldoos + platen, 1880
Startpreis 300 EUR

Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.

2x Vuurvergulde Franse kandelaren
Ergebnis: 220 EUR

Twee vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren met putti. Eén reparatie. Eén kandelaar iets verbogen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Ergebnis: 1.000 EUR

Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.

Zwitserse speeldoos, 1880
Startpreis 190 EUR

Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.

Palissander toiletkist + inhoud
Startpreis 350 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.

2x Charles Dix kandelaren, 1840
Ergebnis: 600 EUR

Twee prachtige grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900
Ergebnis: 450 EUR

Antiek Duits draaiorgel/speeldoos. Circa 1900. Beukenhouten kast met originele bierverf beschilderd. Mechaniek met blaasbalg. Met diverse papieren speelplaten. Afmeting: 25 x 41 x 40 cm. In goede staa...

Kapitale schildpad dekseldoos
Startpreis 450 EUR

Kapitale schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.

Hanglamp
Startpreis 150 EUR

Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.

2x Bronzen bloempotten
Startpreis 400 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.

Staande lamp met moor
Ergebnis: 450 EUR

Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Antiek beschilderd wagenschot
Ergebnis: 200 EUR

Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.

2x Franse lampenvoeten
Ergebnis: 225 EUR

Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.

Antiek houten beschilderd kermispaard
Startpreis 100 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse barometer
Ergebnis: 275 EUR

Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.