Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Ergebnis: 425 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

J.Maris, Zuid Europese dame
Startpreis 100 EUR

J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.

M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startpreis 70 EUR

M. Bindoin. 1932. Stadsgezicht met kanaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 46 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Th. Verstraeten, Vrouw op landweg
Ergebnis: 35 EUR

Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Larens interieur
Ergebnis: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startpreis 30 EUR

2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.

Peter Meurs, Twentse watermolen
Startpreis 45 EUR

Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Twents landschap met zandpad
Ergebnis: 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Kroeseboom te fleringen met zandpad en waterput. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boerderij
Ergebnis: 90 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Twentse boerderij met kalveren en boerin bij de stift in Weerselo. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

M.P. Arata, Diverse werken
Startpreis 180 EUR

Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...

8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startpreis 30 EUR

Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met ruïnes
Ergebnis: 130 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met ruïnes. Oudheid. Sepia met ophogend wit. Op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

Henk Schuring, Abstracte compositie
Startpreis 300 EUR

Henk Schuring. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees rolschilderij op papier
Ergebnis: 70 EUR

Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Landschap. Gesigneerd. Gouache op papier. Afmeting: 61 x 125 cm. In goede staat.

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven
Ergebnis: 350 EUR

Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Ergebnis: 100 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Piet Klaasse, Haan
Ergebnis: 110 EUR

Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.