Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Startpreis 550 EUR

Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

Vermoedelijk M.C. Escher, Boscage in tuin
Ergebnis: 360 EUR

Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.

Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs
Ergebnis: 200 EUR

Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Zelfportret
Startpreis 400 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Zelfportret uit 2000. Zeldzaam. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 40 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Grachtgezicht Brugge
Ergebnis: 300 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Hollands wintergezicht
Ergebnis: 330 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ooievaren op nest
Startpreis 350 EUR

Ongesigneerd. Anno 1899. Ooievaren op nest. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Startpreis 400 EUR

Jan van der Linde. 20e Eeuw. Hollands zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 52 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame met regenjas
Ergebnis: 225 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesbuste
Ergebnis: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 1 200 Edition 17b 2 '86 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 61,7 x B 62,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Ergebnis: 475 EUR

Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.

Patrick Nagel, Dame met oorbel
Ergebnis: 180 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met oorbel. 2.150 edition, 18b, 3-85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dames buste
Ergebnis: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Mirage edition inc. Dames buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

Chris Soer, Boerenhuis met boerin en appelbloesem
Ergebnis: 190 EUR

Chris Soer. 1882 - 1961. Boerenhuis met boerin en appelbloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Duits landschap
Startpreis 600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Duits landschap met gebouw, figuren en dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 70 cm. In goede staat.

Herman Brood, Melkbus
Ergebnis: 500 EUR

Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.

Theodor Pixis, Antiek interieur met figuren
Ergebnis: 500 EUR

Theodor Pixis. 1831 - 1907. Duitse School. Antiek interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Mogelijk L. Bramer, Bijbels tafereel
Startpreis 4.000 EUR

Gesigneerd L. Bramer, 1650. Mogelijk Leonard Bramer. 1596 -1674. Bijbels tafereel. 17e Eeuw. Strijd Mozes tegen de Egyptische Farao (Exodus). Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 76 x B...

W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startpreis 300 EUR

W.J. Koppius. Wilbrandus Joannes Koppius. 1859 - 1945. Landschap naar J.J. v/d Maaten. Landschap met figuren en eenden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 29 x B 38 cm. In goede staat.

J. Cossaar, Visverkoopster met klant op markt
Ergebnis: 150 EUR

Jacobus Cossaar. 1874 - 1966. Visverkoopster met klant op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Otto Scheurer, Fazanten in besneeuwd landschap
Ergebnis: 260 EUR

Otto Scheurer. München/Duitsland. 1862 - 1934. Fazanten in besneeuwd landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Amsterdams' grachtengezicht
Ergebnis: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Amsterdams' grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x H. Bogman, Landschappen
Startpreis 400 EUR

Herman Bogman. Pendant. 1890 - 1975. Twee landschappen. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant
Ergebnis: 1.750 EUR

Constant Arzt. 1870 - 1951. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.