Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zeldzame Lectura pendule
Ergebnis: 3.000 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.

Bouilleklok + console, 19e eeuw
Startpreis 2.500 EUR

19e Eeuwse Franse bouille klok met originele console en groen gekleurd schildpad. In ongerestaureerde staat. Stukje bouille en schildpad missen. Zeldzame uitvoering met bronzen putti's, kelken en lyra...

Staande Friese klok
Ergebnis: 2.500 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...

Staande Friese klok
Ergebnis: 1.900 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.

Kapitale pendule met dolfijnen, 1860
Startpreis 800 EUR

Kapitale Franse Carrara marmeren pendule met rijk bewerkt verguld brons. Julien Beliard Paris. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Zaanse klok
Startpreis 3.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Vuurvergulde officiersklok
Startpreis 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.

Vergulde lyra pendule
Startpreis 600 EUR

Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen lyra pendule met later uurwerk. Functie niet getest. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Pieter Klock staande klok
Startpreis 2.000 EUR

18e Eeuwse Amsterdamse notenhouten staande klok. Gesigneerd. Pieter Klock Amsterdam. Met datum aanduiding en seconden wijzer. Oudere restauratie. Afmeting: H 255 cm. In goede staat.

Franse skeletklok onder stolp
Startpreis 350 EUR

19e Eeuwse Franse messing skeletklok met originele glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Frans porseleinen klokje
Ergebnis: 145 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen klok. Been kind gerestaureerd. Voet vrouw gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok
Startpreis 1.000 EUR

Grote 18e eeuwse Weense tafelklok met spillegang, kwartierslag en datumaanduiding. Schijn slinger repetitie, slaan/niet slaan functie. Afmeting: totaal 59 cm. In goede staat.

Franse porseleinen pendule
Startpreis 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Jacob Petit-stijl Franse porseleinen pendule. Twee-delig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 40 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Albasten pendule met schommel
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Ergebnis: 700 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde miniatuur pendule
Startpreis 950 EUR

Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.

Directoire pendule
Startpreis 500 EUR

Zeldzame Louis Seize pendule met porseleinen voet, vuurverguld brons. Uit Parijs. Met groot uurwerk. Grote opdraaiveer. Loopt mogelijk langer dan een week. Touwtjesslinger. Afmeting: 40 cm. In goede s...

Antieke pendule
Startpreis 200 EUR

Antieke pendule met Lenzkirch uurwerk. Compositie metaal met porselein. Amor beschadigd. 1 Million 140389. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Startpreis 625 EUR

Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse pendule met Wedgwood plaquettes
Ergebnis: 550 EUR

18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse boulle klok
Startpreis 700 EUR

18e Eeuwse Franse boulle klok. Uurwerk met ankergang. Door Bertrand Paris. Functies niet getest. Afmeting: ø 25 x 7 cm. In goede staat.

Lyra pendule met marmer
Ergebnis: 400 EUR

Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Empire pendule met marmer
Startpreis 450 EUR

Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antiek Franse wekkerklok. 1900
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vogels en hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.