42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00  | Auktion beendet

Abgeschlossen | Präsenzauktion
3580 Ergebnisse
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Ergebnis:

2.850 EUR

Gouden Ebel horloge
3
Gouden Ebel horloge
Startpreis 750 EUR
Gouden slavenband met diamant
4
Gouden slavenband met diamant
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

Ergebnis:

1.400 EUR

Gouden armband met diamant en saffier
6
Startpreis 650 EUR
Brede gouden armband
7
Brede gouden armband
Startpreis 1.750 EUR
Verkauft
Gouden oorclips met diamant en parel
8

Ergebnis:

650 EUR

Gouden choker
9
Gouden choker
Startpreis 700 EUR
Gouden Chopard horloge
10
Gouden Chopard horloge
Startpreis 2.500 EUR
Gouden armband bolgourmet
11
Gouden armband bolgourmet
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

Ergebnis:

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13
Startpreis 2.250 EUR
Verkauft
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Ingelegde schatulle met zilver
15

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

Ergebnis:

1.150 EUR

Verkauft
Tafelstuk van kristal met zilver
19

Ergebnis:

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

Ergebnis:

400 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

Ergebnis:

1.100 EUR