Oktoberveiling 2019: Naverkoop/After-Sales

Nachverkauf | Präsenzauktion

04.10.2019 – 05.10.2019

3582 Ergebnisse
19e Eeuwse Russische beker
1
19e Eeuwse Russische beker

Startpreis 600 EUR

Verkauft
Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos

Ergebnis:

2.850 EUR

Gouden Ebel horloge
3
Gouden Ebel horloge

Startpreis 750 EUR

Gouden slavenband met diamant
4
Gouden slavenband met diamant

Startpreis 700 EUR

Verkauft
Witgouden ring met diamanten
5
Witgouden ring met diamanten

Ergebnis:

1.400 EUR

Gouden armband met diamant en saffier
6

Startpreis 650 EUR

Brede gouden armband
7
Brede gouden armband

Startpreis 1.750 EUR

Verkauft
Gouden oorclips met diamant en parel
8

Ergebnis:

650 EUR

Gouden choker
9
Gouden choker

Startpreis 700 EUR

Gouden Chopard horloge
10
Gouden Chopard horloge

Startpreis 2.500 EUR

Gouden armband bolgourmet
11
Gouden armband bolgourmet

Startpreis 800 EUR

Verkauft
Stel zilveren koektrommels & onderschotels
12

Ergebnis:

1.750 EUR

Zilveren koffieservies met dienblad
13

Startpreis 2.250 EUR

Verkauft
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Ingelegde schatulle met zilver
15

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad
16
Zilveren dienblad

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Zilveren klokje
17
Zilveren klokje

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Groot zilveren bestek
18
Groot zilveren bestek

Ergebnis:

1.150 EUR

Verkauft
Tafelstuk van kristal met zilver
19

Ergebnis:

240 EUR

Zilveren tuimelkan met brander
20

Startpreis 2.000 EUR

Verkauft
Zilveren broodmand
21
Zilveren broodmand

Ergebnis:

400 EUR

Karaf met zilver montuur
22
Karaf met zilver montuur

Startpreis 200 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad
23
Zilveren dienblad

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Zilveren bokaal
24
Zilveren bokaal

Ergebnis:

1.100 EUR