Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3-Delig Plateel kaststel
Ergebnis: 35 EUR

Drie-delig Gouda plateel kaststel. Modica Gouda plateel. 20e Eeuw. Oud Gouda. Letters F.P. Florale decor. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 35 EUR

Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.

Art Deco keramieken dameshoofd, 1930
Ergebnis: 35 EUR

Art Deco keramieken dameshoofd met blauw-groene iriserende glazuur. Op metalen basement. Circa 1930. Afmeting: 23 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Keramieken figuur, Steigerend paard
Ergebnis: 35 EUR

Weens keramieken steigerend paard. Keramos von Wien. Afmeting: 39 x 32 x 17 cm. In goede staat.

Lot porselein (divers)
Ergebnis: 35 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren + twee Jugendstil vaasjes, chips, haarlijn, + bisquit porseleinen bron met figuren, goed. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede st...

3x Imari dekselvaasjes
Ergebnis: 35 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Herend bonbonschaal
Ergebnis: 35 EUR

Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Lot divers, Oosters/Chinees
Ergebnis: 35 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse/Chinese voorwerpen. Onder andere: Hoorn figuur, vaasje, drie delen cloisonne, amuletten, figuren, munten, ring. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.

Zes Duitse porseleinen figuren
Ergebnis: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.

Oude Chinese fluit
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

4x Oud Delfts blauw Fayence
Ergebnis: 35 EUR

Vier maal oud Delfts blauw Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal kandelaar Porceleyne Fles/Stork. Eén asbak/Stork. En één vaas Ram, floraal. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Brede zilveren slavenband met rozen
Ergebnis: 30 EUR

Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat

Zilveren oorknoppen met diamant
Ergebnis: 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Zilveren oorknoppen met diamant
Ergebnis: 30 EUR

Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw

Lot sieraden met zilver
Ergebnis: 30 EUR

Lot sieraden met zilveren broches, collier, stempel, bedels en ee rinkelbandje met belletjes. hagedis mist brochering.

Zilveren ring en oorknoppen barnsteen
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren ring en oorclips, 925/000, met barnsteen, met een gladde rand. In goede staat

2 Bloedkoralencolliers
Ergebnis: 30 EUR

Twee colliers van takjes bloedkoralen. Beide colliers zijn geknapt. ca 100 gram.

Zilveren ringen en hanger
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilver met 5 zilveren ringen met o.a. markesiet en parel en een zilveren hanger met roos. diverse gehaltes.

Zilveren petitfour schep
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren petitschep, 833/000, met waaiervormige steel. MT.: Van Kempen, Voorschoten. jl.:M:1922 ca 50 gram. 18 cm. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Ergebnis: 30 EUR

Twee zilveren armbanden, 835/000, met een biesmarkarmband voorzien van bakslot en veiligheid, breedte 12 mm, lengte 19 cm en een armband met 5 schakels met rozen, verlopend in breedte 11-16mm. lengte ...

Zilveren collier met 2 hangers
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren collier met 2 hangers, 925/000. S-schakelcollier met een grote hanger met een roos en een grote hanger met Aziatisch figuur. totaal ca 31 gram. 6x3,5cm en 7x4,5cm. lengte 48cm.

Zilveren kledingborstel
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...