Naverkoop (After-Sales) Juliveiling

Nachverkauf | Präsenzauktion

13.07.2018 – 14.07.2018

1518 Ergebnisse
Verkauft
Delfts Jugendstil tafelklokje
3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

Ergebnis:

5.500 EUR

Verkauft
Lot Chinees porselein, 18e eeuw
6241

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Staande klok, 18e eeuw
3502
Staande klok, 18e eeuw

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Duitse Flöten Uhr, 1830
3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Oude Chinese kom met draken
6305
Oude Chinese kom met draken

Ergebnis:

2.800 EUR

Verkauft
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
1000

Ergebnis:

2.750 EUR

Verkauft
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
1002

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Amsterdams staand horloge
3540
Amsterdams staand horloge

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw
6094

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820
2000

Ergebnis:

2.400 EUR

Verkauft
Zeldzame Chinese dekselvaas
6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

Ergebnis:

2.400 EUR

Verkauft
Oude Chinese Kang Xi bolvaas
6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

Ergebnis:

2.400 EUR

Verkauft
Japans klokkenstel
3511
Japans klokkenstel

Ergebnis:

2.250 EUR

Verkauft
Antieke Friese staartklok, 1800
3510

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Groot K.P.M. servies
6020
Groot K.P.M. servies

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Familie Rose dekselpot
6004
Familie Rose dekselpot

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
2x Oud/antiek Chinees porselein
6255

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Antieke geldkist, 1650
2015
Antieke geldkist, 1650

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Familie Rose vaas, 19e eeuw
6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Chinese Ming vaas
6680
Chinese Ming vaas

Ergebnis:

1.750 EUR

Verkauft
Barok commode
4056
Barok commode

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Antieke Amsterdamse tafelklok
3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Lot porselein (Meissen)
6000
Lot porselein (Meissen)

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Chinese Kang Xi kom
6010
Chinese Kang Xi kom

Ergebnis:

1.500 EUR