Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

36. Aprilveiling 2018

Versteigerung am Freitag, 20. April 2018 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bim Bam klok
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bim-bam regulateur. Circa 1920. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

4 Delen glaswerk
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen oud/antiek glaswerk. Eén maal 19e eeuws bokaalglas met goudrand. Eén maal 19e eeuws handbeschilderde flacon. Eén maal stopkarafje uit de 20e eeuw. Eén maal schenkkannetje, robijnrood. Afmet...

Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.

3 Delftse borden
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude Delftse Koninklijke Goedewaagen keramieken wandborden. Eén naar Rembrandt, één naar Johannes Vermeer en één naar Gerard Dou. Afmeting: 32 cm ø. In goede staat.

Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Ergebnis: 20 EUR

Lot 19e eeuws aardewerk. Vier maal terracotta servies. Twee maal Petrus Regout. Eén maal Makkum. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

5 Dekselschalen.
Ergebnis: 20 EUR

Vijf stuks 19e eeuws Duitse wit-porseleinen dekselschalen. Eén gemerkt K.P.M., andere onduidelijk, waarschijnlijk ook K.P.M.. Enkele beschadigingen. Afmeting: ø 20 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen brood/siermand.
Ergebnis: 20 EUR

Duitse handbeschilderde porseleinen sierschaal met opgewerkte bloemen, in Barok-stijl. Genummerd en gemerkt. Afmeting: 17 x 23 x 30 cm. In goede staat.

Porseleinen Unterweissbach inktstel
Ergebnis: 20 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen inktstel met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 21 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren schakelarmband
Ergebnis: 15 EUR

Brede zilveren schakelarmband, 925/000, met 8 rechthoekige schakels voorzien van uitgewerkte zilveren figuren. Breedte 16 mm. Lengte 17 cm. ca 30,5 gram.

Zilveren zakhorloge, dames
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren zakhorloge, Galonne, met bewerkte randen en bewerkte achterplaat met bladmotief en schild. ø 28 mm, veer vast

Lot diverse sieraden
Ergebnis: 15 EUR

Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche

2 Karaffen + kaasstolp
Ergebnis: 15 EUR

Drie maal antiek amandel-geslepen glas. Eén maal grote kaasstolp (minimale chips). Twee maal karaf (één stop einde beschadigd). Afmeting: 22 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Meissen vaas
Ergebnis: 15 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen knobbelvaas met goud decor. Handgemaakt 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

5x Regout kommen
Ergebnis: 15 EUR

Vijf antieke Petrus Regout Maastricht kommen met decor 'Toko'. Circa: 1890. Eén chip gelijmd. Afmeting: 7 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Plateel tablet
Ergebnis: 15 EUR

Arnhem platelen presenteertablet. Decor 'Olla'. Gemerkt met haan. Circa: 1920. Afmeting: 2,5 x 28,5 cm ø. In goede staat.