Abgeschlossen

35. Januariveiling 2018

Abgeschlossen | Präsenzauktion

12.01.2018 – 13.01.2018

2003 Ergebnisse
Verkauft
Louis Quinze kabinet, 18e eeuw
4002

Ergebnis:

4.750 EUR

Verkauft
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw
6048

Ergebnis:

4.750 EUR

Verkauft
Mahonie Empire kabinet
4001
Mahonie Empire kabinet

Ergebnis:

4.500 EUR

Verkauft
Vaas, Fam. Rose (groen).
6014
Vaas, Fam. Rose (groen).

Ergebnis:

3.000 EUR

Verkauft
Boulle klok, 18e eeuw
3513
Boulle klok, 18e eeuw

Ergebnis:

2.950 EUR

Verkauft
2x Familie Rose borden, rood glazuur
6346

Ergebnis:

2.750 EUR

Verkauft
Zilveren karaf met afbeelding
42
Zilveren karaf met afbeelding

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.
1001

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Apotheker schrijfkabinet, 18e eeuw
4000

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Bronzen skulptuur (naar Rodin)
5145

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Melk en bloed vaasje.
6018
Melk en bloed vaasje.

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Amsterdamse hangklok.
3514
Amsterdamse hangklok.

Ergebnis:

1.750 EUR

Verkauft
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
1053

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
Gouden armband met smaragd en diamant
4

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Mahonie kabinet, Louis Seize
4004
Mahonie kabinet, Louis Seize

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Zilveren klok
1
Zilveren klok

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Witgouden armband diamant
5
Witgouden armband diamant

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Verguld altaar, 19e eeuw
4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.
5002

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw
6032

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Witgouden oorhangers saffier diamant
130

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).
3004
Jachtgeweer, 2 hanen (kogel).

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
3607
Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.

Ergebnis:

1.325 EUR

Verkauft
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.
1007

Ergebnis:

1.300 EUR