Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2-Luik, Bep Toscani
Ergebnis: 400 EUR

Twee kapitale werken Bep Toscani (twee luik) 1940 Amsterdam, moderne compositie met acryl en kranten, mixed media, totaal 280x170cm Cond:G

Schilderij, Istvan Benyovszky
Ergebnis: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Evert Moll, bloemstilleven
Ergebnis: 360 EUR

Evert Moll 1878-1955, stilleven, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Schilderij Henriette Marcus
Ergebnis: 350 EUR

Henriette Marcus 1892- .. het gebed zonder einde naar Nicolaes Maes olieverf op linnen 132x112cm Cond:G

Grote zeefdruk
Ergebnis: 310 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95, zeefdruk gemaakt uit 4 delen geschept papier, epreuve d'artiste 126x190cm zeefdruk op papier Cond:G

Groot schilderij, Madonna
Ergebnis: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G

Schilderij, stilleven Sebastiaan Theodorus Voorn Boers.
Ergebnis: 300 EUR

Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G

Schilderij, Wetering de Rooy
Ergebnis: 275 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G

Druk, Jongkind
Ergebnis: 275 EUR

Ets Jongkind 1875, originele ets 19e eeuw met watermerk, schaatsers bij molen, kinderdijk, ets op papier 24x16cm. Cond:G

Schilderij Han Bruinenberg
Ergebnis: 275 EUR

Han Bruinenberg 1950-2015 geschilderde copy van een schilderij van Rembrandt van Rhijn (imposant schilderij) olieverf op linnen 130x160cm Cond:G

Schilderij, Italiaanse school
Ergebnis: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws, Italiaans landschap met vee bij Romeinse Ruine, olieverf op linnen, 44x63cm. Cond:R/G

Schilderij, G.F. van Schagen
Ergebnis: 250 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1880 -1968, landschap met boerderij, boer en kajuitboot, olieverf op paneel 21x18cm Cond:G

Schilderij, Otto Scheuerer
Ergebnis: 250 EUR

Otto Scheuerer 1862-1934 München Duitse school, twee hazen in de sneeuw, olieverf op paneel 21x16cm Cond:G

Schilderij, gezicht op oud Almelo
Ergebnis: 250 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 gezicht op oud Almelo, olieverf op paneel 76x60cm Cond:G

Zhuang Hong Yi
Ergebnis: 250 EUR

Zhuang Hong Yi '99 Shi Chuan China 1962, moderne compositie op rijstpapier achter PVC inlijsting, mixed media op rijstpapier, 178x97cm. Cond:G

Antieke landkaart
Ergebnis: 225 EUR

Grote 17e/18e eeuwse landkaart, door Rhenus juijelmus Blaeu, D. Andreae AE Bickero, ingekleurde gravure op papier, in goede staat 97x41cm.

Schilderij, E. Rabbers
Ergebnis: 225 EUR

Evert Rabbers 1875-1967 Enschede, herderin op zandpad met twee koeien, olieverf op linnen 60x85 Cond:G

Schilderij, Oud Hollands stadsgezicht
Ergebnis: 225 EUR

Thomas, met certificaat, oud Hollands stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 80x60cm Cond:G

Schilderij, naar Springer
Ergebnis: 225 EUR

Naar Springer, omstreeks 1900, stadsgezicht Amsterdam, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G

Toon de Jong, landschap
Ergebnis: 225 EUR

Toon de Jong, landschap, olieverf op paneel 21x12cm. Cond:G

Jos Beeling, haven Almelo
Ergebnis: 225 EUR

Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G

Naar Schiedges, boerin met geit
Ergebnis: 225 EUR

Naar P. P. Schietges, geitenhoedster met geit, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Fritz Köhler Dusseldorf
Ergebnis: 220 EUR

Fritz Köhler 1887-1971, Düsseldorf, Duitse school, Duits riviergezicht, met twee zeilboten en figuren langs de kade, olieverf op linnen, 40x50cm.Cond:G

Schilderij, Mittenhuber
Ergebnis: 200 EUR

J.Mittenhuber omstreeks 1900 Duitse school, berggezicht met beek, visser en watermolen, olieverf op linnen 70x47cm Cond;G