Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Siervaas
Ergebnis: 350 EUR

Grote antieke Jugendstil siervaas omstreeks 1900(chip) gestileerd decor 26xø14cm. Cond:R

3 Design flessen
Ergebnis: 330 EUR

Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G

3 Delen glas
Ergebnis: 275 EUR

Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G

Glazen eenhoorn
Ergebnis: 170 EUR

Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G

Glazen waarzeggersbol
Ergebnis: 150 EUR

Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G

Stel kristallen gembercoupes
Ergebnis: 150 EUR

Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G

12 Delen Boheems kristal
Ergebnis: 130 EUR

Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.

4 Slingerglazen
Ergebnis: 130 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.

9 Boheems kristallen glazen en vaas
Ergebnis: 130 EUR

Negen oude/antieke Boheems kristallen glazen met handbeschilderde florale decors en goud omranding. 19e en 20e eeuws 11-16cm. Cond.G.

2 Tafellampen
Ergebnis: 110 EUR

Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G

Kunstwerk glas
Ergebnis: 100 EUR

Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G

Vergulde glazen bonbonniere
Ergebnis: 90 EUR

Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.

8 Parfumflacons
Ergebnis: 90 EUR

Acht diverse glazen parfumflacons, 4 licht roze van kleur, 2 kunstgeblazen flacons met een prachtig kleurpalet, en 2 glazen flesjes met messing montuur met emaille en strasssteentjes. 8-11 cm hoog. Co...

2 Waaierkristallen karaffen
Ergebnis: 80 EUR

Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm

10 glazen parfum flacons
Ergebnis: 80 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm

3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling
Ergebnis: 75 EUR

Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G

Kristallen bruidskaraf
Ergebnis: 75 EUR

Antieke geslepen bruidskaraf met dubbele oren, ribbels en diverse geetste gematteerde gravures o.a. molen, vogel en zeilschip e.d.ø11x18 cm. Cond.: G

Kavel met 22 glazen
Ergebnis: 75 EUR

Lot van 22 diverse kristallen geslepen glazen bestaande uit o.a. Boheems glas met diverse afbeeldingen. 6-20 cm Cond.: G

Jugendstil glazen vaasje
Ergebnis: 70 EUR

Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G

Gekleurde platvis
Ergebnis: 70 EUR

Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm

Gekleurde vis, staand op vinnen
Ergebnis: 70 EUR

Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G

10 glazen parfum flacons
Ergebnis: 70 EUR

Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G

7 Glazen parfumflacons
Ergebnis: 65 EUR

Zeven diverse glazen flacons met diverse kleuren en motieven, o.a. 1x met een dop in de vorm van en bloem, 11-18 cm hoog. Cond.: G

13 Kristallen roemers
Ergebnis: 65 EUR

Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.