Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antiek ivoren boedha
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.

Antieke ivoren geluksbol
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese ivoren geluksbol op voet (2 stukjes voet eraf), 5 bewerkte bollen in 1 (drakendecor) 15,5cm. Cond.: G

2 Ivoren geisha's
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke ivoren Geisha's, en of Japan omstreeks 1900 in goede staat, 18-20cm Cond:G

Bewerkte tand
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G

Antiek ivoren netsuke
Ergebnis: 110 EUR

Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm

2 Erotische benen snuffbottles
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G

Ivoren figuur
Ergebnis: 110 EUR

Grote antieke Chinese figuur omstreeks 1900 voorstellende een chinese oude man met wandelstok 18cm Cond:G

Ivoren krokodil met olifanten
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke ivoren bewerkte slagtanden, 1 krokodil eet man, en 6 olifanten achter elkaar, in goede staat 38x44cm CondG

Antiek ivoren netsuke
Ergebnis: 100 EUR

Antieke ivoren netsuke, China of Japan, gesigneerd, voorstellende twee Chinese jongeren spelende met voorradzak 3x4x2cm cond:G

3 Ivoren bekers
Ergebnis: 90 EUR

Drie antieke ivoren vazen met afrikaanse dierendecors(minimale chip) 19-27cm Cond:G

Antiek ivoren "Magic bol"
Ergebnis: 85 EUR

Antieke ivoren magic bol op piedestal, handgesneden drakendecor, diverse opengewerkte bollen in een 13x5øcm Cond:G

Ivoren hoofd Egypte
Ergebnis: 80 EUR

Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G

Antiek ivoren netsuke
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Chinese of Japanse gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een Chinese man met plunjezak(gat in de zak) Cond:R/G

7 Delen ivoor/been/lak
Ergebnis: 80 EUR

Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R

Ivoren Ganesha
Ergebnis: 80 EUR

Antieke ivoren Oosterse Ganesha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G

Houtsnijwerk met been
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur liggend
Ergebnis: 70 EUR

Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G

Ivoren figuur
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G

Ivoren meisjeshoofd + hoofd met tooi
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G

Ivoren vogel en man
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G

Ivoren krokodil + hoofd op paal
Ergebnis: 50 EUR

Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm

2 Ivoren olifanten
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke ivoren olifanten in goede staat 6-11cm Cond:G

4 Ivoren olifantjes
Ergebnis: 50 EUR

Vier antieke ivoren olifanten in goede staat 3,5-5,5cm Cond:G

Netsuke
Ergebnis: 45 EUR

Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G