Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Poppenkoetsje met popje
Ergebnis: 160 EUR

4 Stoommachines
Ergebnis: 95 EUR

Vier oude speelgoed stoommachines, 2e helft 20e eeuw, o.a. stoomwals Mamod(in doos) drie kleine stoommachines o.a Mamod 11-28cm Cond:R/G

Grote pop
Ergebnis: 72 EUR

Groot kavel modelauto's
Ergebnis: 60 EUR

Stoommachine Jensen
Ergebnis: 55 EUR

Oude speelgoed stoommachine, 2e helft 20e eeuw van Jensen Pensylvania, in originele doos, en in goede staat 23,5x22,5x22,5cm Cond:G

Stoommachine
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse Doll speelgoed machine met originele lithografie, D.C made in Germany, compleet met brander 26x17x21cm Cond:R/G

Wilesco stoommachine
Ergebnis: 45 EUR

Oude Wilesco blikken stoommachine 2e helft 20e eeuw in doos 15x15x22cm. Cond.: G

2 Delen Steiff speelgoed
Ergebnis: 30 EUR

Poppen kastje
Ergebnis: 25 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws kinder keukenkastje in goede originele staat 56x39x15cm.

Knikkerspel
Ergebnis: 15 EUR