Abgeschlossen

26. Oktoberveiling 2015

Abgeschlossen | Präsenzauktion

16.10.2015 – 17.10.2015

1483 Ergebnisse
Verkauft
3
1008
3

Ergebnis:

7.500 EUR

Verkauft
Chinese tegel, landschapsdecor
6040

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Grote porseleinen vaas
6465
Grote porseleinen vaas

Ergebnis:

6.000 EUR

Verkauft
Engelse bracketklok, 6 bellen
3505
Engelse bracketklok, 6 bellen

Ergebnis:

4.350 EUR

Verkauft
Grote vaas
6467
Grote vaas

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Groot bloedkoralen collier
5
Groot bloedkoralen collier

Ergebnis:

3.300 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad
20
Zilveren dienblad

Ergebnis:

3.300 EUR

Verkauft
Engelse tafelklok, 8 bellen
3504
Engelse tafelklok, 8 bellen

Ergebnis:

2.900 EUR

Verkauft
Gouden collier met bloedkoraalhanger
8

Ergebnis:

2.800 EUR

Verkauft
Wortelnoten kabinet
4038
Wortelnoten kabinet

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Duitse mahoniehouten secretaire 1820
4001

Ergebnis:

2.250 EUR

Verkauft
Perzisch aquarel
1213
Perzisch aquarel

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Boulle console klok
3531
Boulle console klok

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Frans servies, J. Petie
6000
Frans servies, J. Petie

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Zilveren olielamp
40
Zilveren olielamp

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Schilderij, Willy Martens
1017
Schilderij, Willy Martens

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Schilderij, Max Carlier
1015
Schilderij, Max Carlier

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Schildpad klok met console en brons
3500

Ergebnis:

1.850 EUR

Verkauft
Gouden hanger met bloedkoraal en parels
32

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
2 Albums met ca. 5,25 KG zilveren munten
2728

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Betaaltafel, 18e eeuw
4017
Betaaltafel, 18e eeuw

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
Koppel pistolen
2129
Koppel pistolen

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Tafelklok, apart uurwerk
3624
Tafelklok, apart uurwerk

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Eiken schrijftafel 1890 met figuren
4007

Ergebnis:

1.500 EUR