Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Monogram 1947
Startpreis 15 EUR

Monogram en '47, aquarel op papier, bergachtig landschap 28x22cm. Cond.: G

Portret, man met pijp
Startpreis 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met instrument
Startpreis 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op paneel, vrouw met instrument (deels bijschilderd) 27x16cm. Cond.: R

Prent, paarden
Startpreis 15 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

Ets
Startpreis 15 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G

Barometer
Startpreis 15 EUR

Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G

Veldfles + riem
Ergebnis: 15 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

2 Tinnen borden
Ergebnis: 15 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden, gemerkt ø24,5cm. Cond.: G

5 Tinnen borden
Ergebnis: 15 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G

Doos zegels en poststukken
Startpreis 15 EUR

Doos boordevol zegels en poststukken, hoofdzakelijk Europa 11x19x32cm. Cond.: R-G

Diverse munten
Ergebnis: 35 EUR

Groot lot diverse munten uit diverse landen, in kluisje, 7x14x8

Diverse munten
Ergebnis: 15 EUR

Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...

Zaans klokje
Ergebnis: 15 EUR

Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.

Mahonie bijzettafel
Ergebnis: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Klein Perzisch kleed
Startpreis 15 EUR

Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G

2 Delen Versace
Startpreis 15 EUR

Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G

5 Delen glas
Startpreis 15 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Zenith kaststel
Startpreis 15 EUR

Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G

2 Kandelaren + vaas
Startpreis 15 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

2 Kopjes, 18e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G

Kom, 18e eeuw
Ergebnis: 15 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Meissen 5x
Ergebnis: 15 EUR

Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...

Porseleinen figuur
Ergebnis: 15 EUR

Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M

Jade collier
Ergebnis: 25 EUR

Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm